Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов фен и съвсем скоро собственик


Петър Ганев

Recommended Posts

Колега, според мен, който и от двата модела да избереш според мен изборът ти няма да е грешем! Просто като гледам какво пиша колегите 105кс ще е по икономична но пък 2.0 ще компенсира с вървене. Аз лично без да се замисля щях да взема 2.0. "ако жената не ме скастри де" ;) Но каквото и да решиш няма да е лош избор Колата има невероятна визия и със сигурност върви добре така, че ще си караш и ще си пееш!

Успех и да качиш снимки, като я вземеш! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    24

  • shaft

    9

  • bega4kata

    5

  • ruark

    5

Най-много писали в темата

НЕ искам да влизам в спор за бензин или дизел(това е като да спориш за кокошката или яйцето),но последните 2 години за най-добър двигател на годината е избиран все БЕНЗИНОВ(1,4 TSI на VW) :smt030
наградата е присъдена за еластичностичност и нисък разход но двигателя е 1.4тси 170 кс които е Twincharger с механичен компресор и турбо за съжаление не се предлага в шкода
За да сме точни - предлага се един и е 180кс на новата Fabia RS!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана еднааааааа :)

Днес ходих да си запаза избраната кола и какво-целнах ГРЕДА,с жена ми докарахме компромиса до 1,9 ТДИ-ПД след 2 дена тест,екстри,цвят и колата си върви на пушка,да,ама колето не ползва ДДС :( И елате вижте моя късмет :D има такава но с 2,0 ТДИ 140к.с,та си запазих нея сега:D

Момчета,стискайте палците и се молете прекрасната ми половинка да не ме разфасова smile150 ,че ще загубите едно диване като мен smile152

А снимки,нека я взема пък като се има в предвид,че съм фотограф.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,стискайте палците и се молете прекрасната ми половинка да не ме разфасова smile150 ,че ще загубите едно диване като мен smile152

 

 

Грешката е твоя!Аз на жената и дадох да избере само цвета!Тя каза червен,а накрая взех черна перла! smile092 :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може така да става с твойта,ама мойта е дзвер,а най лошото,че е и икономист :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета колата е поръчана smile152 Идва във вторник :)

 

Последно 1,9/105 к.с ТДИ-ПД сатенен металик :) Говорих с близки приятели които разбират,а единия е монтьор в Тойота та и индиректно с Пламен приемчика в шкода и всички бяха за ПД.Сложих калема и премерих плюсове и минуси и за мен плюсовете са повече в полза на малкия мотор.

Сега просто нямам търпение да си се кача в Шкодето smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, очакват те 5 безсънни нощи! smile091 ,но на 6-тата ще си като в рая!

Успех!

Чакаме и снимки,от връчването на ключовете до паркирането пред дома,но професионални(нали си фотограф). smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте моля не пише есп,а е знак които изобразява кола и хлъзгав път само,някои знаели що е то???

post-7435-138453264901_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2009 година на Octavia не можеш да изключиш ESP-то според Owner's Manual.

Бутона за който питаш е за изключване на traction control - TSC.

 

Екстра е колето, да го вземеш скоро и безаварийно най-важното ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек есп е постояно включено,а аз ще контролирам само тсц за парзалката,сняг,дъжд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата!И преди и сега се е изкл. само тракшън контрола.Сега при новите екземпляри са решили да е коректно и затова вместо ESP OFF има друго означение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Колега smile159 !

Да си я караш с голям кеф и да навъртиш хиляди безаварийни километри smile152 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :) В първия момент малко се шашардисах но вече съм спокоен и единствено ми остава нетърпението да яхна Шкодето,мале чак към края на другата седмица ще е това :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2009 година на Octavia не можеш да изключиш ESP-то според Owner's Manual.

Бутона за който питаш е за изключване на traction control - TSC.

....

 

Прав. При мен е същото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го и,аз в ръководството,чета го като див на Руски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да имаш се някакво копче или това от картинката по горе или да пише АСР или ЕСП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕХ Яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя smile152 Е,невероятна е............................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕХ Яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя smile152 Е,невероятна е............................

 

Айде процедирай със снимките деееееееееееееее...... !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито вече официално! За снимки може и да не видим скоро, той сега няма да слезе от колата от мерак smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.