Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ей туй животно к'во е?


skodko

Recommended Posts

skodko,това е прототип - Шкода 720.Предноразположен двигател 1500кубика,мисля че от ЛАДА.И съответно купе,изглеждащо много атрактивно - като на Форд Мустанг.За съжаление шкода 720 не е влязла в серийно производство,защото би била засенчила доста други соц творения,които са били масови. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skodko,това е прототип - Шкода 720.Предноразположен двигател 1500кубика,мисля че от ЛАДА.И съответно купе,изглеждащо много атрактивно - като на Форд Мустанг.За съжаление шкода 720 не е влязла в серийно производство,защото би била засенчила доста други соц творения,които са били масови. smile049

Точно така, даже в списанието "100 години Шкода" го има този модел с кратък текст. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яска, за другото не знам, ама за Ладовия мотор се бъркаш. На капака на клапаните ясно си пише Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубавка изглежда отпред. Отзад е странна малко - ладообразна е.

Иначе:

viewtopic.php?f=18&t=4859&view=previous

 

айде честито

 

ПП: Охохохо, звяр!

 

skoda_720_prototyp_1970.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.