Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция уникат


felicialx

Recommended Posts

Не правя реклама, попаднах на обявата случайно и мисля, че заслужава да се види. Фелицията е с най-високото ниво на оборудване като изключим липсата на лети джанти дори и радиото и е заводско, освен това е доста запазена.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах я преди малко в мобиле и стигнах до извода че някой просто са го прецакали да я вкара скъпо и сега някак си се опитва да я рекламира. Реално погледнато има всички екстри за модела + 10 годишен касетофон, ( ако не забелязваш продавача е карал всички екстри наред в мобиле само и само да я продаде "АБС" както и "Лети джанти" който всъщност очевидно няма)

 

Не бих дал 4000 бона за фелиция никога (повече от 900 прекосили) в форума се продава фабиа junior за 3500... ти как мислиш екстрите ли правят колата или подцинкованото купе на фабията, пък била тя и junior smile049

 

A и да не забравяме -фелицията е с розов цвят, който е някак си ... неподходящ за 95% от мъжкото население.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък малко тая снимка ме съмнява. Цифричките не са в една линия. Не съм сигурен дали и на кола, на която не е пипан никога километржа, няма малко размествания. Но на тази мисля че е манипулиран километража !

11288199267443066_8.pic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....( ако не забелязваш продавача е карал всички екстри наред в мобиле само и само да я продаде "АБС" както и "Лети джанти" който всъщност очевидно няма) ....

Това за ABSa как го разбра? Погледни главния спирачен цилиндър (над него). Баш си мяза на ABS, но трябва и да се види на живо. А и е ниво LX. На GLX има защитна лайстна и Б колоната е черна при стъклата. А и при бутоните, след аварийките са вкл. на климатика и вътрешната циркулация, а би трябвало да бъдат бутоните за подгряване на седалките. Така че, може и да е чешка, с някакъв климатик, шибедах, ел. огледала и стъкла афтърмаркет.

@Biohazard Фелиция Л&K няма. Кожен салон се предлага и за Фабия, но и там няма Л&К.

 

Edit: Това над спирачния цилиндър е по-скоро афтърмаркет климатик. Ако има ABS, усройството трябва да е между спирачния цилиндър и левия калник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много готино си изглежда колата! За километража - сигурно е връщан, освен ако не е чудо някакво станало и не е карана. Иво, Felicia L&K има - те ти една брошурка.

http://skoda-virt.cz/cz/clanky/technick ... licia-l-k/

Гледам я тая от мобилето има повече копчета по таблото... Нищо чудно да има и ABS, а ел.стъклата с тея тапи на мястото на дръжките по вратите ме кара да мисля, че са поставяни допълнително. Ама пък ел. огледалата са си както трябва... Странна птица е тая Фелиция! На мен ми харесва!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко благодаря за корекцията. Не го знаех, а уж тогава много често преглеждах сайта на Шкода и въпреки това не съм я срещал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

ей тази и тя грабва окото ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, и аз да го рекна, кой е този собственик дето 10 години ще коландри една кола и само 46000км ще измине. Ито за кола от Италия, Австрия или Германия.АААааайде беее!

То кола ли си купил или кристална ваза, сакън ще я издраскаш. Искам да наблегна на такива търговци, които въпреки всичко си мислят, че ще преметнат някого, въпреки, че и за всеки влак има пътници. Още повече, колата е пастирана. За малко карана кола това е абсурдно. Двигателят и без това е чешки, с повдигачи на кобилиците - тъй, че автомобилът е към 1900лв с оценката от Шваке и печалбата на автоджамбазина. На продавача бих казал, не се отнасяй с потенциалните си клиенти така, както ти не искаш да се отнасят към теб. Продаваш Шкода бе аланкоолу, най - евтиният европейски автомобил. Бая годинки ще чакаш, доката стане ретрокласика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. благодаря за корекцията. Не го знаех, а уж тогава много често преглеждах сайта на Шкода и въпреки това не съм я срещал.

 

Моля, пак заповядай! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, и аз да го рекна, кой е този собственик дето 10 години ще коландри една кола и само 46000км ще измине. Ито за кола от Италия, Австрия или Германия.АААааайде беее!

То кола ли си купил или кристална ваза, сакън ще я издраскаш. Искам да наблегна на такива търговци, които въпреки всичко си мислят, че ще преметнат някого, въпреки, че и за всеки влак има пътници. Още повече, колата е пастирана. За малко карана кола това е абсурдно. Двигателят и без това е чешки, с повдигачи на кобилиците - тъй, че автомобилът е към 1900лв с оценката от Шваке и печалбата на автоджамбазина. На продавача бих казал, не се отнасяй с потенциалните си клиенти така, както ти не искаш да се отнасят към теб. Продаваш Шкода бе аланкоолу, най - евтиният европейски автомобил. Бая годинки ще чакаш, доката стане ретрокласика.

Километрите е малко вероятно да са реални, но не е изключено. Ще дам пример с фелицията от аватара ми тя е купена 07.2001 от Еура Тек и в момента е на 40259 км. просто така и се случи, че за първите 6 години измина 10800км. останалите километри са за последните 3 години. Така, че всичко е възможно, ето например мислите ли, че на фелата от тази обява и е въртян киловетража защото според мен не е.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си спомня думите на gedore "изгни ми пред очите за 1 година *********" не мога да не подхождам някак си скептично към подобно обяви. Факта, че за парите мога да си взема Бмв, също доста бо ме отказал, дори и да е най - перфектната фелиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя волан не е ли Голфов? На стария Голф 3 имах АБСОЛЮТНО същия. Едни и същи волани ли ползват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя волан не е ли Голфов? На стария Голф 3 имах АБСОЛЮТНО същия. Едни и същи волани ли ползват?

Едни и същи са, само емблемата е различна. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има от моя блок един дядо с фелиция комби купена от ЕТ,ми тая кола ходи до морето всяка година и почти сяка събота и неделя до вилата няма и 100км в двете посоки,но колата си се измори от седене нищо общо с първите две фелициии!Така че то си е и до собственик!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете нещо за тази кола, изобщо нямам идея, наскоро я купих на 136 хил. километра, засега съм доволен, ама не знам нищо за тази кола, пък искам да знам нещо поне полезно дали е здрава, поддръжка, което може да ми кажете, ще ми бъде полезна информация>>>> благодаря ви

Владо© edit: Писането на кирилица е задължително за нашия форум! А и е хубаво да се поставят по някоя и друга точка в изреченията, за да е разбираемо за тези, които четат, какво искаш да попиташ. По този начин шансовете колегите да ти отговорят се увеличават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kajete nejto za tiz kola izobsto nqmam na ideq na skoro q kupih na 136 hl. kilometra,za sega sim dovolen ama neznam nisto za tazi kola pik iskam da znam nesto pone polezno dali e zdrava,podrijka koto moje da mi kajete ste mi bide polezna informasiq>>>> blagodarq vi

 

Като за начало, бих те посъветвал да пишеш на кирилица. Добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите е малко вероятно да са реални, но не е изключено. Ще дам пример с фелицията от аватара ми тя е купена 07.2001 от Еура Тек и в момента е на 40259 км. просто така и се случи, че за първите 6 години измина 10800км. останалите километри са за последните 3 години. Така, че всичко е възможно, ето например мислите ли, че на фелата от тази обява и е въртян киловетража защото според мен не е.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

 

Ами погледнете - гумите му са нови, това означава само едно - сменил е старите. Що ? Щото били изгнили. Айййде бееее! Нали в гараж стои?

А що като я продава да не я продаде със старите гуми - не е ли по-достоверно за удостоверяване на пробега? Истината е, че тая зелена шкода на пенсионера, че и снимка на дядото има smile091 smile091 smile048 е на поне 60000км, що? Ами просто е, никой не сменя гуми, освен ако не ги износиш. Точно на тези тарикати млади момчета се нахендряте. Такива ги е имало и петдесетте години та досега. Кога бях на 25 същият калитко бях за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите е малко вероятно да са реални, но не е изключено. Ще дам пример с фелицията от аватара ми тя е купена 07.2001 от Еура Тек и в момента е на 40259 км. просто така и се случи, че за първите 6 години измина 10800км. останалите километри са за последните 3 години. Така, че всичко е възможно, ето например мислите ли, че на фелата от тази обява и е въртян киловетража защото според мен не е.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

 

Ами погледнете - гумите му са нови, това означава само едно - сменил е старите. Що ? Щото били изгнили. Айййде бееее! Нали в гараж стои?

А що като я продава да не я продаде със старите гуми - не е ли по-достоверно за удостоверяване на пробега? Истината е, че тая зелена шкода на пенсионера, че и снимка на дядото има smile091 smile091 smile048 е на поне 60000км, що? Ами просто е, никой не сменя гуми, освен ако не ги износиш. Точно на тези тарикати млади момчета се нахендряте. Такива ги е имало и петдесетте години та досега. Кога бях на 25 същият калитко бях за съжаление.

Не е точно така колега, фелицията на дядото е с оригиналните гуми с който излизат от завода последните фелиции - MATADOR MP 12 тези гуми не се произвеждат поне от 5г. което означава, че няма как да ги смени ами просто са си оригиналните, имат голям грайфер защото са пластмасови и се трият трудно аз мойте такива ги изхвърлих тази година на 38000км и си имаха супер грайфер, но бяха много напукани от старост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.