Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупено стъкло... :(


martisti

Recommended Posts

Здравейте,

 

Мислех, че това е отживелица но НЕ! Счупиха ми триъгълното стъкло на задната врата и ми откраднаха акумулатора smile012

 

От къде мога да намеря такова стъкло и къде може да се сложи?

 

Колата е Фелиция 1.9 дизел, комби

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намериш оригинално, отиди при някой стъклар да ти изреже, защото иде зима. Смяната е доста гадна. Трябва да се разглоби цялата врата. На съседа сменяхме (уж за временно) преди няколко години и още си кара така. Само трябва да се подбере подходяща дебелина, за да не тече във вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагането на това стъкло е работа за 15 мин. след като свалиш кората ... сваляш голямото стъкло до долу , развиват се две винтчета на разделителната лайсна и я дърпаш напред и пъхаш новия прозорец , а такъв би трябвало да има във всеки специализиран магазин за Шкода ... ако ли не Кобра има 100% даже ги предлагат с монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Мислех, че това е отживелица но НЕ! Счупиха ми триъгълното стъкло на задната врата и ми откраднаха акумулатора smile012

 

От къде мога да намеря такова стъкло и къде може да се сложи?

 

Колата е Фелиция 1.9 дизел, комби

 

Благодаря.

съвсем не е отживелица да ти супят триъгълното стъкло! миналата година в рамките на 4-5 дни 2 пъти ми разбиха фелка през задните триъгълни прозорчета и ключалките ми бяха изкормили.Първият път ми взеха крик и гаечните ключове, а втория път беше" за проба да не би да съм се снабдил с нови" та взеха само топката на сина ми дето я бяха "забравили" smile150 .Откраднатото струваше 3 пъти по-малко от ремонта smile150 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

 

Пуснал съм запитване в Кобра.

можеш да споделиш после за цените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, преди малко влязох през банера, които се намира горе вдясно на

сайта и оттам си изтеглих цените на части за стари модели SKODA, продавани от

ЕУРАТЕК. Те продават триъгълно стъкло (ляво) за FAVORIT-FORMAN, което струва

6 лв. Но незнам дали става за Фелиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.