Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ел.система


m__to

Recommended Posts

Привет на всички.

Регистриран съм не от скоро в форума, но за всичките ми проблеми до сега съм намирал решение от предишни теми.

Та направо на въпроса:

"имам" Fabia 1.4 mpi 2002 г.

Проблемът е че от някъде ми дърпа ток.

 

След 2-3 часа проверка на всеки бушон по отделно установих че проблемният бушон е 43 Central Control unit, selector level lock for automatic gearbox.

 

Много е досадно всеки път когато паркирам колата да ми се налага да вадя въпросният бушон и всеки път когато се кача да го слагам.

Когато бушона не е сложен видях че следните работи не работят:

1.Мигачи

2.Лампата в купето

3.Лампата в багажника.

4.Дълги светлини

5.Когато дам на контакт без бушона на таблото не светва лампичката на акумулатора

 

 

 

Ако имате предложения от къде може да идва това дърпане на ток моля да споделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нещо си в грешка. Наскоро направих една кардинална промяна с фаровете си и мога да ти кажа, че при Фабия1, всички светлини като габарити, къси и дълги са на директна връзка. Ток за дългите се взима от две места, едното е от ключа при включени къси, а другото е директно от акумулатора.

А другото е, че всички консуматори които си изброил се управляват от бордовата електроника. Предполагам че, и нагревателя на задното ти стъкло не работи.

Виж, някоя лампа да не свети в купето, при заключена кола също така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.