Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изглежда ли ви реално?


PRESIAN

Recommended Posts

http://www.vbox7.com/play:c9af46fa

Изкушавах се да пусна клипчето в анкетата на Бобо Доктора за Маздата или Мицубишито,но човека изрично беше пмолил без спам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм Ленд Ровър Фрийлендър от мироопазващите сили на ООН да катери почти 45 градусов наклон, но това е доста повече, не знам...

 

П.П. Абе щом не е Лада Нива, значи е менте :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:c9af46fa

Изкушавах се да пусна клипчето в анкетата на Бобо Доктора за Маздата или Мицубишито,но човека изрично беше пмолил без спам.

 

 

Хммм... На изкачването не е реално, на слизането е възможно, но ме съмнява, защото, ако изчислим силите на привличане, тая задница щеше да изпревари мотора. Аз залагам, че не е монтаж, просто има вързано въженце отзад, за да му държи гъза на скалата. :) Предницата щеше да се забие, ако го нямаше това въженце :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:c9af46fa

Изкушавах се да пусна клипчето в анкетата на Бобо Доктора за Маздата или Мицубишито,но човека изрично беше пмолил без спам.

 

И на мен ми се струва доста невероятно..... простооооо.... не ми се струва възможно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е невъзможно. Въобще не коментираме движението (което също е невъзможно ама по технически причини)

 

Чисто физически колата не може да се задържи върху пътя при такъв наклон. Два вектора са, на една и съща сила - земното притегляне. Даже и да не се движи пак ще литне надолу.

 

Монтаж е. Със същия успех можеха да го пуснат да лази по тавана. Пак толкоз реално щеше да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е невъзможно. Въобще не коментираме движението (което също е невъзможно ама по технически причини)

 

Чисто физически колата не може да се задържи върху пътя при такъв наклон. Два вектора са, на една и съща сила - земното притегляне. Даже и да не се движи пак ще литне надолу.

 

Монтаж е. Със същия успех можеха да го пуснат да лази по тавана. Пак толкоз реално щеше да е.

:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е монтаж, а оптическа измама. Просто наклюнът не е толкова стръмен, операторът държи камерата под ъгъл. Дърветата растат накриво и допълнително подсилват ефекта, а ниското всъщност е с обратен наклон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.