Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерфейсен кабел VAG-COM


Johnny

Recommended Posts

Здравейте! Интересува ме дали някой е поръчвал от този сайт -http://bgsale.eu/vag-com-4091.html ,кабел? Впечатления, дали са читави продуктите им и т.н. Друго, което ме интересува е, че не съм много сигурен дали този кабел става точно за моята октавия. В таблицата пише, че става за всички октавии I, но има и един текст:

 

"Не е подходящ за автомобили изискващи CAN връзка. Такива са Golf 5 и всички автомобили базирани на тази платформа след 2004г. За тях е подходящ HEX-CAN+USB за VCDS 908, който е напълно съвместим и със старите коли."

 

който ме притеснява. Моята е 2006 г., тур, дизел 1,9 PD 101 коня. И имали вероятност, човек да омаже настройките на колата, ако се бъзика с въпросният софтуер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.