Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колата се вмириса ( Октавия 2 )


paralichko

Recommended Posts

Мишо, радвай се ,че не си строшил кора яйца на задната седалка ...! Ако си гледал Баш Майстора - мазач ще ме разбереш...Тогава се минава на екстрата - НОВА СЕДАЛКА . smile027

 

 

paralichko, сваляй мокета и марш на мивката ! Ако те е страх ела до Казанлък да ти го сваля за 45 мин ( без пари ) ... smile159

Благодаря за предложението. Може би за сега няма да се възползвам, но ако имаш възможност обясни как се сваля мокета. ( предните седалки и т.н. ). И кичетата отдолу залепени ли са за пода ?

Относно пароструйката, аз бих дал да пръскат с паростуйка, но ако е лятото и навън е 40 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах абсолютно същия проблем - 1литър прясно мляко изсипано до шофьорската седалка. Отиди на автомивка и кажи на персонала да ти изчистят мокета по следния начин:

1. На мястото където е изсипано млякото се пръска с много силни концетрати за миене на двигатели или други.

2. След около 5 минути са нужни двама души, един да пръска с пароструйка а другия да тегли с прахосмукачка бялата течност която излиза от мокета.

3. Повторението се прави докато от мокета не започне да излиза мляко, а мръсна вода/не бяла.

4. Застраховка - Повтори цялата процедура още един път!

При мен имаше ефект - дано съм ти бил полезен!!!

как пък да неим дам да пръскат с пароструиката в колата. smile150

Изсипи си 1 литър прясно мляко на мокета и пак ще си говорим... smile021

Знам какво изпитва колегата и затова се опитвам да помогна! Неангажиращо мнение-нали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не надигнеш мокета,само там където е мухала ,без да го вадиш целия и да почистиш с парочистачка.

 

п.п.кечетата отдолу не са лепени и се надигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш "Savo"? Препарата е против мухъл в мокри помещения. Може да помогне, обаче страшно вони на хлор.

Успех!

 

+1

 

Това незнам каква химия е, ама мухала мре скоропостижно. Лошото е че е с белина вероятно. И няма как да пръскаш из колата с него. Но за в къщи го имайте предвид. Пробвал съм го, мухала направо се стича и изчезва от стената.

 

Иначе ако не те мързи - махаш седалките, вадиш цялото кече от пода навън и на автомивката. Обаче е страшна играчка. :( Аз наскоро го правих на старото магаре, за 20 години какво беше събрало вътре, бедна ви е фантазията. Е намерих и няколко монети, гумено топче, орехи.... все италиански :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че е с белина вероятно. И няма как да пръскаш из колата с него.

 

Не "вероятно", ами "100%". Ще разгони фамилията на салона със Savo. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колега реши ли проблема или още не си. Ако не си, като се позатопли свиркай ще мислиме нещо да ти помагам. Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.