Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургас-най-добрия град за живеене в България


skodaman

Recommended Posts

според мен тук момента с хубавите кръчми си оказва влиянието VALDO ме е водил в две едната беше до бургас но пак се брои... хубава рибка, люти чушленца и студено бургаско да се лее на мен това ми се струва тайната на успеха! ;) smile159 smile027 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен тук момента с хубавите кръчми си оказва влиянието VALDO ме е водил в две едната беше до бургас но пак се брои... хубава рибка, люти чушленца и студено бургаско да се лее на мен това ми се струва тайната на успеха! ;) smile159 smile027 smile159

 

И аз нямам друго обяснение, освен да допълня и международния летен п...о поток smile168

 

Ай да ви е честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешки!

И кво му е доброто?!!!!!!!!!!!

#Това,че от град с мега индустрия стана една пълна мизерия!

#Безработицата расте с ужасяващи темпове!

#От прекрасния център със стари къщи с дворове,остана едва 5-10%

#По ниво на престъпност е сигурно ако не на първо,то ще е на второ място!

#Вероятно едиствения град в света,който е на море,а не можеш да отидеш свободно на пристанището!

...............

 

Да не взема да ги изброявам,че свят ще ви се завие!

 

 

П>С>Да не забравим и за мега проекта "ЛАРГОТО" - ще кажеш,че нямаме заводи в БГ,че трябваше да се прави с мега яки турски плочки! :smt018 :smt018 :smt018 От сега им виждам дефектите.Да не говорим,че като ги монтират една с една няма да има равна.Като завали ще остават локви и ще е пълна мизерия като по Богориди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Честито на бургазлии! Ще почерпите!

Аз даже предлагам да направим Бургас столица и да изнесем цяяялата администрация там в центъра, че тук малко да си починем от задръстванията и перманентните проблеми с паркирането.

Даже имам още по радикална идея. Администрацията да се мести на ротационен принцип по по малките населени места - ще се стимулира строителството, ще намалее безработицата, ще се подобри инфраструктурата. Особенно трябва да се наблегне на северозападна България. Представяте ли си какъв стимул за икономиката на западащите градове в областта ще бъде да се изсипят там 20 000 човека със заплатите си и да започнат да харчат там? Ще трябва да се построят сгради за парламента, Мин. съвет, НАП, министерствата и какво ли още не! Пътища, а защо не и летище! И това във всички градове през 5 години. Ето как ще се измъкнем от кризата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.