Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВО лого на Шкода 2011?!


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    10

  • rsk

    8

  • PRO

    4

  • PVV

    3

Най-много писали в темата

Съвсем безлична емблема! :oops:

Направили са я опростенчески... smile175

 

Дайте да спретнем една петиция....тук...ли какво ли....и да я пратим в Чх.

Не че ще има ефект - но поне да знаят, че няколко стотин шкодаджии тук не харесват новото им творение! smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Дайте да спретнем една петиция....тук...ли какво ли....и да я пратим в Чх.

...

 

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емблемата не ми харесва.А евлемата на BMW-символизира знамето на кралство Бавария.Аз съм Фен на марката.

Според мен символизира въртящ се самолетен пропелер, понеже са започнали с производство на мотори за авиацията. И на коя от 2-те марки си фен така и не разбрах... А за новата Шкода емблема на който не му харесва винаги може да я смени с някои от по-старите версии по избор, че дори и поръчкова да си направи. Едва ли логото ще е причина някой да не си купи кола от тази или която и да е марка, а и обратното е в сила - ако колата е боклук а логото супер, дали ще се харчи само заради него?

Като човек все пак работил в сферата на дизайна и рекламата мога да кажа, че тенденциите са именно към опростяване и оттам по-лесна разпознаваемост на символиката особено за утвърдените марки. Според мен също е по-добре отпаднат разните клончета, финтифлюжки и надписите Шкода ауто - марката е вече достатъчно популярна и утвърдена, за да се разпознава и само по графичния знак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емблемата не ми харесва. А евлемата на BMW-символизира знамето на кралство Бавария.

Според мен символизира въртящ се самолетен пропелер, понеже са започнали с производство на мотори за авиацията.

 

Ами всъщност и двамата сте прави - символът изобразява стилизиран самолетен пропелер, но цветовете (бяло и небесно синьо) са цветовете на баварското знаме smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този си вид емблемата е СУПЕР готина! :smt004 Почвам да се чудя дали са взаимозаменяеми със старата smile021 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този си вид емблемата е СУПЕР готина! :smt004 Почвам да се чудя дали са взаимозаменяеми със старата smile021 smile048

 

Гога, ще я нагласим да стане. Преди време някъде четох коментар, че емблемата на шкода символизирала "летяща марула" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,колеги, сега се замислих?

:-k Трудно ли се сваля оригиналната емблема,че съм решил, като излезе новата,веднага я слагам и на двете шкоди.Много ме кефи,обичам простите неща! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,колеги, сега се замислих?

:-k Трудно ли се сваля оригиналната емблема,че съм решил, като излезе новата,веднага я слагам и на двете шкоди.Много ме кефи,обичам простите неща! :smt004

 

Елементарно! Има 2 отвора в които се позиционира и се залепва с двойно лепещо, което е на емблемата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Елементарно! Има 2 отвора в които се позиционира и се залепва с двойно лепещо, което е на емблемата.

Супер,още сега отивам да ги пробвам,как се свалят!Само,емблемата на предния капак на Супърба нещо ме съмнява,ама ще видим? :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как доста хора ще се оборудваме с тези емблеми като излязат smile048 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.