Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВО лого на Шкода 2011?!


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    10

  • rsk

    8

  • PRO

    4

  • shaft

    3

Най-много писали в темата

smile048

някой да не е катастрофирал с тестовия автомобил за 2011-та и да е смачкал емблемата... smile048

защо не питат феновете за тия работи, нали те купуват... единственото хубаво е, че самата стрела вече не е зелена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ся къф бизнес се прай със старите емблеми. Давайте да ги изкупим, после ще продаваме на новите собственици smile091

По-семпла е, нека видим крайния вариант и тогава ще гласуваме smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на риба

 

YellowTang2a.jpg

 

Остана и името да сменят FiSkoda smile091, дано се постараят повечко, че сега не го бива много, много smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е грозно, класиката си е класика. Все едно да смениш пропелера на БМВ или 3-лъчата звезда на Мерцедес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблемата на Шкода не може да се сравнява с тези на Мерцедес, БМВ, Мицубиши или Рено ако щете,поради простата причина, че има едни картинки, едни таралежи, които много лесно подлежат на остаряване. Кое да остарее на емблемата на Мерцедес или Рено, пък и как по-точно да се променят тези геометрични фигури ;) Просто колкото по упростена е една емблема толкова по-лесно издържа на времето със своят дизайн :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че новото лого на Skoda няма да изглежда сплескано и подуто, като на показаната снимка, която е доста размазана всъщност. Инъче всички фирми си освежават логата, някои ги променят дрстично, но важното е, да стават по - хубави. Renault например са постигнали прогрес, според мен:

http://www.designer-daily.com/a-look-at ... ution-5100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е грозно, класиката си е класика. Все едно да смениш пропелера на БМВ или 3-лъчата звезда на Мерцедес...

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата малко мяза на тая. Мъчили са се да постигнат съвременна визия явно. Всичко е въпрос на възприятия. На мен например клонките на старата емблема не ми харесват.

post-2096-138453263648_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата малко мяза на тая. Мъчили са се да постигнат съвременна визия явно. Всичко е въпрос на възприятия. На мен например клонките на старата емблема не ми харесват.

Тази е добра.И наистина е модернистична,ако това е целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа... Ако говориме за това на синята кола, определено много ми харесва. Ако успея да намеря от къде да си взема такова, може да си го заменя още сега.

Новото си е ново, ще се свикне както със всичко друго. Така, че... Логото изглежда е правено от някой web designer - стил web 2.0, изчистено и много семпло, а цветово няма и да коментирам (гадно съчетание).

Иначе от предната страничка има едно синьо, което мяза на форд?!?! Таа.. някак само то не ме кефи като идейка да се връща.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата малко мяза на тая....

А тази каква е? Що не слагат нея?

Дизайна е изпипан, пропорциите на оригинала са запазени. Не е смачкана, като онази/новата/.

Харесва ми! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата малко мяза на тая....

А тази каква е? Що не слагат нея?

Дизайна е изпипан, пропорциите на оригинала са запазени. Не е смачкана, като онази/новата/.

Харесва ми! :smt017

 

И мене ми харесва . Явно някой си я направил . Копирах я от снимките на biohazard но на коя страница е вече не зная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.