Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

октавиа комби 2007


velip

Recommended Posts

От 2 дена сам собственик на Skoda Octavia 2.0 tdi 103 kw. комби,колата е на 3 год.70 000км.Преди нея карах Skoda Octavia 1.9 tdi 110 k.с. не комби, от която сам много доволен и заради това купих новата.Първите ми впечатления от новата са ,че хар4и пове4е,и при по висока скорост 4увам шум от вятъра.Въпроса ми е нормално ли е това наѝ-ве4е за шумът или това е от комбито,за разхода има логични обяснения.Извиняваите за наивния въпрос но до сега не съм карал комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита!!!

Аеродинамичният шум не е присъщ само на комбито , а и на некомбито . Не е чак толкова силен , така че ние му свикнахме ...Някаква особеност е на коснтрукцията на вратите в комбинация с тънките стъкла ...Де да можехме да свикнем и с шевната машина!... smile001 Ще му свикнеш бе . Разходът пък не вярвам да е повече с 1 литър от старата ти кола . Все пак е 140 коня.

 

п.п. Ако ли пък чуваш само шум от задните стъкла - това е друг въпрос , има си лек. Извий ухо насам-натам да разбереш откъде е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за спама,но не можах да се сдържа от смях след поста на Димончо," извии ухо насам-натам" .... smile091

Трябва да направим класация на годината за реплики!

Аз номинирам тази!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега, smile027 надявам се радостите от колата Ви да са много, а ядовете и проблемите - много малко, за предпочиртане дори - никакви. :mrgreen: Местя темата в раздел Октавия, там ще получите отговори на въпросите си. ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Шумовете не са защото колата е комби, а защото има някои недобре изолирани места в купето - подът (особено в задната част и багажника), предните подкалници и около закрепването на страничните огледала във вратите. Поразчупете поглед из темите в раздел октавия и ще се осветлите как можете да си помогнете. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.