Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка, Още една черна перла! :D


beer_champion

Recommended Posts

SPAM

и аз не пиша от години там...щото...

Абе то е ясно що, дедо ги е наказвал жестоко сигурно и не могат да ти простят smile091 smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионе със здраве да се возите и много да се слушате с перлата. Ае мноо опелджии станахме у тоз форум бре. Зема и аз някой ден да разходя астрата на бащата до НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионе със здраве да се возите и много да се слушате с перлата. Ае мноо опелджии станахме у тоз форум бре. Зема и аз някой ден да разходя астрата на бащата до НИМ.

 

Благодаря, На следващата среща трябва да дойда с каса бира, че то срамота!!! smile159 smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2 да вземеш, няма да те върнем:) Със здраве да си я караш братле и много да те слуша за пореден път:) А GTC-то е един път. МНого запазено и с уникална стойка с тез 18-ки:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2 да вземеш, няма да те върнем:) Със здраве да си я караш братле и много да те слуша за пореден път:) А GTC-то е един път. МНого запазено и с уникална стойка с тез 18-ки:)

 

Благодаря ти другарю без теб нямаше да се случат нещата! :* smile168 smile159 Но снощи си те напоих подобаващо smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повелителю на Бирата, Безпорен шампионе, Купонджийо неуморен, айде и от мен да ти е честита новата кола!!! smile027 На снимките изглежда супер, вярвам че е така и на живо, със здраве да си я караш, много да те радва, хубави хора да возиш с нея и само на хубави места да ходите заедно.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повелителю на Бирата, Безпорен шампионе, Купонджийо неуморен, айде и от мен да ти е честита новата кола!!! smile027 На снимките изглежда супер, вярвам че е така и на живо, със здраве да си я караш, много да те радва, хубави хора да возиш с нея и само на хубави места да ходите заедно.

 

smile159

 

Хиляди благодарности за хубавите пожелания справедливи модераторе, недостижими повелителю на скарата!!! smile159 smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Повелителю на Бирата,честито!

Но,за следващата колица,послушай,повелителя на гроздовата- сюблимния и недостижим,колега-Ники Любомиров!!! http://skodauto.snimka.bg/travel/skoda- ... 1.21515936

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повелителю на Бирата,честито!

Но,за следващата колица,послушай,повелителя на гроздовата- сюблимния и недостижим,колега-Ники Любомиров!!! http://skodauto.snimka.bg/travel/skoda- ... 1.21515936

smile159

 

ХаХАХАХААХ Имаш право! А тази снимка е феноменална!!! smile159 smile159 smile159 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.