Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка, Още една черна перла! :D


beer_champion

Recommended Posts

Здравейте, колеги, след много изхабени нерви и пари разбирасе най-накрая се сдобих с така дълго чакания от мен нов автомобил това е той! Дано го удобрите! smile027 И, специално, искам да благодаря на моя добър приятел lubomirov_1985 smile168 , който заедно с мен изхаби доста нерви! И ми намери хубави зимни гуми с ляти джанти на много добри пари smile126

 

Колата, е Опел Астра GTC 120hp с опция, като и се порадвам малко да и се вдигне мощността!

post-6199-138453262679_thumb.jpg

post-6199-138453262688_thumb.jpg

post-6199-138453262691_thumb.jpg

post-6199-138453262694_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам, снимки на интериора, но в близко време, ще направя и ще постна! ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен! Кой двигател си взел, че е 120 коня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен! Кой двигател си взел, че е 120 коня?

 

Благодаря, колега, 1,9CDTI GTC Това е мотора! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, супер избор за дизела! Това е хубав мотор. Едно приятелче щеше да взема такава астра, ама максималното ниво с OPC и мисля, че 2,2 303к.с., ама нещо се отказа и отиде на мондео...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, супер избор за дизела! Това е хубав мотор. Едно приятелче щеше да взема такава астра, ама максималното ниво с OPC и мисля, че 2,2 303к.с., ама нещо се отказа и отиде на мондео...

 

Поздрави

 

То opc-то е много хубаво но мисля, че там възможността е само за бензионов мотор! Аз съм доста доволен като за 120кс върви доста добре много приятно ме изненада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурска е Астричката, честито и със здраве да си я караш и тунинговаш. Дръж ни в течение за доработките. Ръчка ли е или автомат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурска е Астричката, честито и със здраве да си я караш и тунинговаш. Дръж ни в течение за доработките. Ръчка ли е или автомат?

 

Благодаря!!! :) Иначе е ръчка smile117 И като цяло ще ви държа в течение! Имам много планове з колата и доста ще я наглася! Само малко да се съвзема след покупката! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито шампионе! Само да те радва новата придобивка и проблеми да не прави.

Липсва и само едно стикерче на здното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито шампионе! Само да те радва новата придобивка и проблеми да не прави.

Липсва и само едно стикерче на здното стъкло.

 

А, благодаря, ID А smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Пожелавам ти само консумативи да сменяш,и то когато трябва. :smt017

Какви са ти първите впечатления от тази кола?

Возията как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Пожелавам ти само консумативи да сменяш,и то когато трябва. :smt017

Какви са ти първите впечатления от тази кола?

Возията как е?

 

1-во благодаря, 2-ро от возията съм доста приятно изненадан въпреки, че е с 18-ки вози доста добре предполагам, че като сложа 16-те за зимата ще е перфектно! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички останали колеги благодаря за пожеланията очаквам и lubomirov_1985 да се включи след, като се върне от лов! ;) А, иначе, VALDO, сърце мое когато кажеш ще почерпя, чакам те по всяко време си добре дошъл!!! smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не я моднеш, ща "скъсам от бой" на Междене с тез 120 коня smile091

Много ме кефят GTC. Поздрави за чудесния избор, очакваме с нетърпение развитието по автомобила! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за новата придобивка....

 

Със здраве и удоволствие да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тренер, естествено, че ще почерпя ма ти нещо се скри, като старите пари никакъв те няма! А колкото до колегата PRO ще се постарая до тогава да я направя достоен противник! smile159 smile159 ! Иначе, благодаря още веднъж за пожеланията, специално за Искренчо :* :* :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,стария Опелджия.

да не забравиш ся Шкода форума и събора

 

Благодаря! Няма как да забравя шкода форума тука съм си най-редовен! А в Опел форума нещо не ми харесва ;( Май, няма да ме бъде там! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.