Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към МОДовете !!


simichoil

Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • hamsia

    8

  • simichoil

    6

  • PRR

    5

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Скъпи колеги. Мога да ви кажа само че Колегите МОДове бяха повече от вежливи и любезни с вас. Аз съм модератор в друг форум, а преди бях в още един даже, но се отказах. Ще ви кажа и защо. Отказах се защото поне 50% от мненията написани, са на първо място неграмотни. Всяко едно такова, за добрата визия на форума и на личното ви име, на МОДа му се налага да го коригира . Когато напишете нещо от сорта на "мЪркуч" или "Очудвам се" и МОДа го преправи за да не се излагате вие, не му обръщате внимание нали? А тези хора се занимават с тези работи в тяхното свободно и лично време, вместо да са си при жените или децата. Защо вие не сте модове? Ще се захванете ли? Ще ви пука ли за последната запетая от правилника, когато да речем на един и същи човек му правиш една и съща забележка през седмица? Да си модератор означава, че на теб ти е гласувано доверие, че ти ще спазваш правилата на форума и на база тези правила ще правиш субективна преценка кое е правилно и кое не е.

МОДовете не са безгрешни, но са сложени да контролират определения раздел на база личната им преценка. В нито един друг форум или сайт модераторите няма да седнат да се обесняват както тези на вас. Напълно съм съгласен с мнението на Пепи за бутона (!). Като имате КОНКРЕТЕН проблем с някой МОД, обърнете се към друг от отговорниците , примерно админа.

Съвсем сериозно колеги ви казвам задайте само въпросите: "Аз как ли бих се справял? Изобщо бих ли седнал тая вечер да чета на една камара народ мненията, вместо да си ударя една ракия с жената и да си изгледам новините на спокойствие?"

Когато си отговорите може би ще разберете има ли смисъл да спориме. Най-съгласен съм пък с колегите които казаха, че живота е прекалено кратък за да се тормозиме с подобни неща!

Поздрави на всички и знайте че наистина нашите МОДОВЕ са много толерантни в сравнение с други такива!

Бегайте да пиете биричка ся и да си живеете живота! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо съжаление чета чак сега темата...от една страна ЧАК СЕГА, от друга страна С ГОЛЯМО СЪЖАЛЕНИЕ... По първата част от неволите ми никой от вас няма вина - просто съм доста натоварен служебно и чета само разделите, в които съм модератор (за да си заработя все пак 900-те евро :lol: ). Но по втората част всички сте "виновни" :D Правилата, каквито и да са, са си правила...независимо дали са за движение по пътя, за летене в космоса или за писане във форума. Модовете си били прекрачвали правата... колко от вас са родители и на колко от вас ви се е случвало да накажете малчугана по-строго, отколкото "прегрешението" го изисква...чувствали сте вина след това, нали?...Но това е било правилното решение за вас за момента..ситуацията се е случила, малкият/малката е отнесъл калая...Всички сме хора и каквото и да си говорим, работата на "органите по спазване на реда", независимо кои са те, е една от най-неблагодарните. Особено, ако трябва да се ошамари приятел или дори собственото отроче. Адски тъпо е подобни ситуации да разделят приятели...каквито смятам, че сме всички в една или друга степен. Оттам ми дойде и "голямото съжаление" от по-горе.

И понеже в първия пост е цитирана тема от "Връзките", която аз изтрих, най-отговорно заявявам, че подобни теми ще трия винаги. (ако съм пропуснал някоя, посочете ми я, моля!). Не виждам нищо смешно или забавно в действията на някой превъртял, който е избил всичките си роднини и е направил луди опитващите се да го спрат. Както и не виждам нищо забавно в това някой и д и о т да лети с ХХХ км/ч по някоя българска (!) магистрала и да създава хиляди възможности да претрепе някого... Защото освен "правилата и ограниченията", има и морални принципи, които не са написани в никой форум, но важат за всички ХОРА.... Съдете ме за това, че ги спазвам, но няма да спра да го правя!

....все пак нали затова взимаме толкова много пари за заплати smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, и аз с риск сутринта де се успя и да закъснея за работа все пак героично изчетох темата докрай /признавам, някои прекалено реторични постове ги минах по дигонала/. Това чисто и просто пак е старата песен на нов глас - до колко трябва да е "лабаво" в спамърския раздел или т. нар. Говорилня на форума? Глупаво е тук да търсим разделение на темите по смисленост и безсмисленост - лично аз като читател най-често подминавам раздела с риск да пропусна нещо интересно и ценно /което също понякога се появява, макар и рядко/, затова и нямам преки наблюдения върху предмета на настоящия спор. Като мод съм облагодетелстван моите подопечни раздели да са измежду най-спокойните във форума и въпреки това понякога неволно правя пропуски или пък се престаравам в чистенето, а какво остава за колегите модове, работещи под голямо натоварване във "Всеки за всичко" и другите активно посещавани раздели? Така че колеги, моля не ги съдете твърде строго дори и да сгрешат, а по-скоро се стремете да им помагате, защото както каза някой още в началото форумът се прави от всички нас и за всички нас, а не само от модове и админи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.