Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с антената на О2


simichoil

Recommended Posts

Колеги - имам много сериозен проблем с колата. Преди няколко дена го забелязах и сън не ме хваща. Опитах се да си махна антената, но не става. Дърпам ли дърпам...не излиза и това е. Има ли някой идея как мога да я сваля за да си я измия? Благодаря предварително на всички отзовали се.

 

п.п. Имам и VAG-COM кабел, мисля да го закача към колата да видя да не би да има някакъв сериозен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам , антенката се развива докрай и се подръпва бая по-силно от обикновеното за да излезе . esto е твоя човек , мен ! Ама нещо се подлагаше някво ключе на покрива за да не се огъне тавана ...Успех ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да разбера,какво точно и се мие на антената,че се налага да се сваля? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста мръсна е, и искам да я измия. Само ме притеснява този проблем да не се отрази на DSG-то като чета напоследък как се оплакват колегите. Утре ще опитам с един ключ да подложа на капака и да дърпам както каза Димо. Ако не успея ще отида до ЕураТек в София че тук в Русе им нямам вяра. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тогава,не я сваляй.С една четка за зъби,леко,леко и ще я измиеш! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята поне се развива докато стане подвижна и се сваля назад и се стяга - това за мивка с четки. Не знам как е на лифтбека. Не съм пробвал да я махам съвсем, защото не виждам нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята поне се развива докато стане подвижна и се сваля назад и се стяга - това за мивка с четки. Не знам как е на лифтбека. Не съм пробвал да я махам съвсем, защото не виждам нужда.

Така е , но ако трябва да я смениш как ще го направиш , нали трябва да си има начин ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,Чао,че гледам Сити и Юнайтед! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само неразбрах какво общо имаше антената с DSGто ако има някаква връзка много ми е интерсно.ако ъпгреидва кутията и аз ще измия моята антена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, колегата се бъзикаше :D

 

Я се включи с малко инфо в другата тема за DSG-то.

 

Ти си с много голям пробег вече - поразкажи малко. На какви интервали си правил сервизиранията и т.н.

 

Сами те похвали, че от всички тествани от него DSG-та само твоята превключвала хубаво... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.