Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За капачките ....


димон

Recommended Posts

Може да ви е смешно , ама от 3 г , откакто гепих Октавийката и зареждам все си мисля за следното :

Като ми я предаваха в ЕТ , човекът с шушляковото елече , като ми обясняваше кое за какво ми рече : " като зареждаш- въртиш капачката до щракване и спираш "....щото гърловината имала еди си колко завивания живот ...

Всеки път като зареждам , гледам да не щраквам, а да стигна почти до щракване .. .

И нещеш ли тая вечер жената ми вика : абе, тая капачка никога не мога да я завия докрай : все си щрака !!!! :smt0344 :smt0344

Дали може нещо да сме се прецакали гърловината .... smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се вцепявай за глупости. :) Направено е да изтърва при определено усилие, ако се счупи и не ще да стяга тогава мисли за негативното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че колегата димон има резон. Не се знае къде е прещраквачката , дали в капачката или в гърловината. Ако е в гърловината - лошо . ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ви е смешно , ама от 3 г , откакто гепих Октавийката и зареждам все си мисля за следното :

Като ми я предаваха в ЕТ , човекът с шушляковото елече , като ми обясняваше кое за какво ми рече : " като зареждаш- въртиш капачката до щракване и спираш "....щото гърловината имала еди си колко завивания живот ...

Всеки път като зареждам , гледам да не щраквам, а да стигна почти до щракване .. .

И нещеш ли тая вечер жената ми вика : абе, тая капачка никога не мога да я завия докрай : все си щрака !!!! :smt0344 :smt0344

Дали може нещо да сме се прецакали гърловината .... smile012

Е не,това ме разби smile091,сигурен ли си,че си разбрал правилно колегата?За пръв път чувам такова нещо,наистина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът бе доста изчерпателен- евала за което - върши си работа...Ами това ми е останало в главата ...

 

Между другото : едва ли някой от колегите от форума знае , че един ДВГ например е проектиран за 2000-5000 раб.часа.

Като количество не Ви ли звучи много малко , а ? Малко е , но е достатъчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с цялото ми уважение към вас, ама се вманиачавате! Аз пък като зареждам и съответно когато аз сипвам гориво винаги си затягам капачката и даже прещраква по 2-3 пъти. Според мен няма място за притеснение и нищо неможе да стане. Тя така си е направена .

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с цялото ми уважение към вас, ама се вманиачавате! Аз пък като зареждам и съответно когато аз сипвам гориво винаги си затягам капачката и даже прещраква по 2-3 пъти. Според мен няма място за притеснение и нищо неможе да стане. Тя така си е направена .

Поздрави! :)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, comrade Димон, на това му се вика тресчотка, а целта му е точно да предпазва от разваляне smile027

Щракай си наволя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мразя селяните, които ми пускат капачката да виси и ми драскат боята. Капачката си е измислена да се закачи културно на вратичката за бензина. Не мога да повярвам, че бензинджиите не го знаят това!

 

По този случай ги гоня и си наливам нафта сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее, Димо! Таз, твоята жена к'ъф номер ти е спретнала! Изщракала ти е всичкото на капачката smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.