Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda прекрати производството на Octavia I


gogata

Recommended Posts

Хубава кола, заслужава адмирации и фойерверки :smt017

Не бих могъл да кажа същото за Golf4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална кола. Съжалявам че продадох моята.

Защо ли не и сложиха 1.6 ТДИ и проблема с Евро 5 щеше да бъде решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали от Еура Тек ще пуснат някаква добра отстъпка за оставащите бройки как ми се иска да си купя една,това е любимя ми модел много съм сантиментален към него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами побързай, че не останаха :)

Най-последният модел изглежда много симпатично с новия волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние вече отиваме към застрашените видове които са на изчезване. Octavia I е най великият модел на Skoda smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние вече отиваме към застрашените видове които са на изчезване. Octavia I е най великият модел на Skoda smile126

 

По-скоро най-великия модел на VW 8) Къде в Октавия може да се открият гени от истинската марка ''Шкода"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние вече отиваме към застрашените видове които са на изчезване. Octavia I е най великият модел на Skoda smile126

И сега остава да обясниш какво му е най- великото.

Един истински Шкодаджия никога не би казал: "Ето този модел е най- велик". Или е плод нещо на емоция, а?

То е ясно, че всички Шкоди са велики всяка по своему! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ние вече отиваме към застрашените видове които са на изчезване. Octavia I е най великият модел на Skoda smile126

И сега остава да обясниш какво му е най- великото.

Един истински Шкодаджия никога не би казал: "Ето този модел е най- велик". Или е плод нещо на емоция, а?

То е ясно, че всички Шкоди са велики всяка по своему! ;)

 

Не претендирам да съм истински Шкодаджия. Вие сега да не се обидите, това е личното ми мнение в което има известана доза пристрастие към модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... това е личното ми мнение в което има известана доза пристрастие към модела.

Аз пък съм пристрастен към този модел.

post-4842-1384532626_thumb.jpgpost-4842-138453262613_thumb.jpg

post-4842-138453262596_thumb.jpg

post-4842-138453262611_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.