Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Последен въпрос за ксенон на octavia1 tur


vrminev

Recommended Posts

Колеги ако ще слагам ксенон мисля да бъде само за къси светлини на лупите ( халоген ). От всички ваши коментари не рабрах дали е възможно. Ако е възможно означава ли, че като пусна халоген и къси да светят едновременно ще бъде добре за мен и за колите отсреща. Или поне ми дайте препоръка какво и как да направя за да имам силни къси светлини с ксенон и лупите да използвам и да не заслепявам другите водачи? Ще ми се да не пипап оригиналните къси дълги светлини ( да не ги сменям).И още един въпрос колко пари оринтировъчно струва монтаж на ксенон. Или някои да ми препоръчате от Варна който монтира ксенонки на нормални цени .

Моля да ме извините за тъпите предполагам въпроси за вас но нямам кой да питам а в сервиз ако ида ще търсят свои финансов интерес от мен а не най доброто за мен ) цена качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам с ксенон на халогените и нямам проблем с видимоста. може би е хубаво да видиш някоя как свети за да разбереш. ако сложиш на Н4 ще заслепяваш другите насреща а и на лупа изглежда по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя опит, не е необходимо да си светкаш едновременно с ксенон и къси. Ксенона на халогените става единствено за през деня, както и градско през ноща, както и с ниска скорост до 40-50 км.ч. на тъмно. Слагай и не му мисли. Моите ги взех от немския и-бей за около 120 лв., вече година ги ползвам ежедневно без грижи. Предполагам, че са китайски.

Почти всички вече са що-годе качествени, т.к. не се призвеждат от вчера.

 

Действай! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.