Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли разлики и ако има - какви?


imperor

Recommended Posts

:smt017 Здравейте!

Тук има колеги, които определено са много напред с материала и се надявам да обяснят има ли разлики и какви са те, ако ги има, между Фабия Комфорт, Елеганс, Клима и май още едно или две названия... Лично аз не виждам поне външно някаква разлика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт има вентилирана жабка, климатик и халогени

Елеганс има пълен ел. пакет, лети джанти

аз за тези разлики съм забелязал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е една и съща, но различните нива добавят към серийното оборудване неща, за които за другите се доплаща или пък ги няма, като по-качествен интериор и т.н. Оттам и по-високата цена.

Елеганс включва цялото оборудване на Комфорт (Амбиенте по-късно) + по-луксозна тапицерия, климатик, лети джанти, централно с дистанционно управление (сгъваемият ключ), ел. огледала, фарове за мъгла, 8 тонколони (4 отпред и 4 отзад), поставка за напитки отзад, чекмеджета под мястото за радио и под седалката на пътника, комфорт функция, датчик за несветеща крушка и контакт на 12V и в багажника.

Отделно, в зависимост то двигателя, колата може и серийно да е оборудвана с ABS и климатик.

Идеята е, че групирани като ниво, например Елеганс, Шкода ти ги продава по-евтино отколкото, ако си купиш базовия модел и ги поръчаш като допълнително оборудване. Доколкото си спомням разликата за моя двигател беше около 3000 лв между Комфорт и Елеганс, а предполагам и за другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.