Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шумоизолация


milen.orcev

Recommended Posts

Колеги преди 3 дена дойде фабийката ми.С очудване установих,че няма шумоизолация отдолу на предният капак.Някой има ли представа дали се продават някъде за да си купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в ЕТ се продава. smile049

 

П.П. Ако е бензинова, не се чуди - те нямат заводски. Което не пречи да си сложиш, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бензинка е 1.2 60к.с.Чесно казано учуди ме като динамика,макар че не съм я напъвал повече от 3000об/мин,така ми казаха че се разработвала до 5000 км.Колко струва тази изолация колега и имали смисъл да слагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в ЕТ се продава. smile049

 

П.П. Ако е бензинова, не се чуди - те нямат заводски. Което не пречи да си сложиш, де.

 

На 1,6 от 2008г. има шумоизолация под капака :-k едно като килимче, съмнителен обаче е ефектът от нея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Пратих и мейл за цената,мисля че ще е добре да има хем по-бързо ще загрява зимата мотора,хем ще е по-добре за боята и лака на капака :D.Като ми отговорят ще споделя колко струва.А ако вие колеги знаетв цените на някакви глезотийки от ЕТ,моля споделете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в ЕТ се продава. smile049

 

П.П. Ако е бензинова, не се чуди - те нямат заводски. Което не пречи да си сложиш, де.

 

На 1,6 от 2008г. има шумоизолация под капака :-k едно като килимче, съмнителен обаче е ефектът от нея :mrgreen:

И моята има - 1,4 от 2007г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колеги струва 50 лева заедно с щипките?Поръчах си,ще споделя после дали е имало ефект от монтажа,но поне за зимана мисля,че ще е подходяща ако не да шумоизолира,поне да загрява по-бързо мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такова мокетче.А защо не ги попиташ защо нямаш,кола за сумати пари ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаурентина да не мислите,че е имала! :smt018 :smt018 :smt018

Това беше първото нещо което съм и сложил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.