Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

не ми работи 1-ва степен вентилатора

tatjnov

Recommended Posts

здравейте колеги ,не ми работи 1-ва степен вентилатора останалите 2-ра ,3-та,и 4-та работят добре,вентилатора е тих работи добре смених термозащитата с същите параметри 250V;10A 240 градуса,но пак я няма 1-ва степен.смяна на резистора дали ще реши проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеци по-късно...

А някой за по-невежете, може ли да посочи точното място на този резистор, че и при мен първа степен не бачка, та ще трябва да решавам и аз същият проблем!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сваляш жапката на 6 видийки е, внимателно отзад откачаш буксата на лампичката....че се чупят лесно,там ще видиш кутията в която влиза филтъра,отляво на нея по тръбата отгорния край е резистора,откачаш му буксата,завърташ го иго вадиш нагоре....провери му първо вдолния краи има термодатчик да не еизгорял той......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших си проблема , купих резистора от една автоморга,на място го пробвах ,и 1-ва степен заработи и всички останали

Не си го решил. Пак ще изгори след време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.