Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СДЕЛАНО В СССР


lubomirov1985

Recommended Posts

Мен пък ме кефи - грубо изглежда smile035 smile048. Нищо, че ма-а-а-а-а-алко напомня на един свой английски събрат тая лимузина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще я доизгладят още доста преди да излезе финална версия. И дано променят доста неща щото така верно прилича на брониран Зил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Абсолютно авторски дизайн, не виждам нито един краден елемент. Вижда се, че идеята е доразработена от последния модел ЗИЛ:

 

160021858.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091

дизайн - трагедия... нито е ретро, нито е модерен, нито е екстравагантен, нито е традиционен...

ако ще е семпла, трябва да има форма или характерни детайли, но нито едно от двете е налице. да е модерна тогава - нещо да подсказва, че е специална - smile009

всъщност дори и рендерите не са достатъчно добри...

"Дизайнерът се е концентрирал върху ясни и прости форми, които обаче в никакъв случай не обръщат гръб на модните тенденции и комфорта. Според Саакян острите форми и ръбове, включително липсата на задно стъкло правят дизайна устойчив и непреходен във времето." smile091 smile091 smile091

и ако този зил за мен е пример за лош (меко казано) дизайн, ето какво бих посочил като противовес - година 2003, година 2007, година 2010

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснак и дизайн....? smile091 Е, нема такова нещо!

Само камионите "УРАЛ" ми харесват! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.