Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със запалването,когато е загряла О1


valentino_hristoff

Recommended Posts

Здравейте,колеги,бих искал да ви попитам дали сте имали следния проблем.

Колата пали безупречно ,когато е студена,но когато е загряла трябва да въртя 15-20 секунди докато запали,притеснявам се и не знам на какво се дължи това,имам нов акумулатор,просто Ви бих бил много благодарен,ако някой ми подскаже какво трябва да се направи и на какъв майстор евентуално да я закарам.Благодаря Ви колеги,предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е писано за това. Прочети темите за "Топъл старт" - http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=15666&p=221891&hilit=%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%8A%D0%BB+%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82#p221891

Има няколко начина за оправяне на проблема - препрограмиране с WAG като автоматична скоростна кутия, Поставяне на съпротивление 1кО за да излъже компа, че е студен двигателя.

Имах същия проблем и го оправих, като смених акумулатора ( с акумулатор с голям стартов ток над 700А), имах изгоряли две подгряващи свещи - смених и 4-те и проблема се оправи - без да прилагам първите 2 метода. Накрадко казано има една таблица по темата в линка необходимо стартера да ти завърти над 280 оборота в минута и разбира се да ти работят подгряващите свещи. Ако и това не помогне виж си стартера и кабелите.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да сложиш чип. Хем ще ти падне разхода, хем няма да слагаш излишни съпротивления, които да лъжат ECU.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.