Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От каде да си тулинговам колата фелиция 1.9 дизел


skoda21

Recommended Posts

Здравеите аз карам фелиция 1.9Дизел.Аз съм от Варна, моля кажете ми от каде да си купя части за да си я направя хубава,вие знаете какво имам предвит . Багодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да я туНинговаш има доста части и аксесоари по нашите магазини.Скоро видях в ebay да се предлагат също такива глезотийки.Зависи обаче ти какво точно искаш да постигнеш.Там се предлага дори чиптунинг за 1,9 дизел.

Дано да съм ти бил от полза. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщаш се към колегата rgc ;)http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=43&t=9574

Ето тук има католаг на частите, които можеш да си поръчаш от колегата: http://www.agauto.sk

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите аз карам фелиция 1.9Дизел.Аз съм от Варна, моля кажете ми от каде да си купя части за да си я направя хубава,вие знаете какво имам предвит . Багодаря

Ето ти един линк с координати : http://skodabuldim.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да я туНинговаш има доста части и аксесоари по нашите магазини.Скоро видях в ebay да се предлагат също такива глезотийки.Зависи обаче ти какво точно искаш да постигнеш.Там се предлага дори чиптунинг за 1,9 дизел.

Дано да съм ти бил от полза. smile159

Чип тунинг на въпросния 1.9д :-k smile009 ,това е все едно да сложиш CD на грамофон и да искаш да свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да я туНинговаш има доста части и аксесоари по нашите магазини.Скоро видях в ebay да се предлагат също такива глезотийки.Зависи обаче ти какво точно искаш да постигнеш.Там се предлага дори чиптунинг за 1,9 дизел.

Дано да съм ти бил от полза. smile159

Чип тунинг на въпросния 1.9д :-k smile009 ,това е все едно да сложиш CD на грамофон и да искаш да свири.

 

Що бре???

Може да му барнат помпата,да подменят дюзите,ето ти го чип-тунинга smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile175 Най много да и се сложи спортен филтър и да качи с 2-3к.с.Без турбо "печката" май няма живне както трябва,затова почти всички съвременни дизели са с турбо за да са конкурентни на бензиновите smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам и мене ме е яд, че всичко след 2000г е с турбина и с "електронни" помпи - троши се повече и от бензиновите тъпата електроника, ама нема начин - "прогрес". На старите дизели ток им трябва само за да запалят - после спокойно можеш да свалиш цялата ел. инсталация и мАторя няма да спре .. smile091 smile091.

Ама човека, да каже какво иска да туЛингова - оптичен, силов, аудио.. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.