Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви цени за гражданска отговорност и ГТП платихте?


BOTZKO6

Recommended Posts

на сайта на застрахователен агент Насена http://www.insurance.nasena.eu може да се направи автомобилна застраховка онлайн и така да се спести доста време.

попълват се няколко полета, плаща се онлайн през Борика с дебитна или кредитна карта и на мейла се получава електронна полица за вече активна застраховка!

самата полица е подписана с електронен подпис и може да се принтира многократно без това да влияе на валидността й!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • _v_

    18

  • BOTZKO6

    8

  • C2H5OH

    8

  • evin

    5

Най-много писали в темата

самата полица е подписана с електронен подпис и може да се принтира многократно

 

smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на сайта на застрахователен агент Насена http://www.insurance.nasena.eu може да се направи автомобилна застраховка онлайн и така да се спести доста време.

попълват се няколко полета, плаща се онлайн през Борика с дебитна или кредитна карта и на мейла се получава електронна полица за вече активна застраховка!

самата полица е подписана с електронен подпис и може да се принтира многократно без това да влияе на валидността й!

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И стикерът ли пристига по мейла?

Сигурно клиентите сами си ги разпечатват и си дупчат датите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Автомобила се движи предимно в:Европейския съюз

София

цялата страна

Пловдив/Варна/Бургас

друг град

село"

хммм Че то София не е ли в Евросъюза???Ами Пловдив/Варна/Бургас???????????

Или те са от долно Тамбукту.

Хайде бих се съгласил за "друг град" или село, че може даже и да са в горно Тамбукту.........

това е от 2-ра точка в цитираният сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

298лъва за Фабия 1 SDI, 3 годишна. В Арменец, със зелена карта...

 

Да не си объркал някоя цифра нещо :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

298лъва за Фабия 1 SDI, 3 годишна. В Арменец, със зелена карта...

 

Да не си объркал някоя цифра нещо :-k

 

 

Колега, ако цифрата която си написал е наистина така - яко, ама много яко си се бутнал вътре.....ако става дума за кола със софийска регистрация и имаш 25 г. при еднократно плащане цената е 225.40лв. СЪС ЗК и 172.40лв. БЕЗ ЗК! Да не говорим че има много други компании, където гражданската отговорност върви с безплатна зелена карта на много по-ниска цена!!!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 13.11 2010 хванах последния влак 128лв за ГО без Зелена карта :D важи от 01.01.2011-Уника

 

 

Цените продължават да са същите колега ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид очакваното увеличение на цените на застраховка ГО в момента, до тази неделя (т.е. следващите 3 денонощия) на нашата бензиностанция Петрол има много яка промоция за ГО за ограничен брой полици. За да не излезе като реклама давам обяснения само по телефона - 098 / 874-1094 (започва с НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ и без ЛС, че си пускам компа веднъж в седмицата и ще обидя някой колега като му отговоря с голямо закъснение). Важи за всички, на които ГО им изтича преди 15.01.2011 г. Цените наистина си заслужават!!!

 

П.С. - ако г-н Мод прецени нека да изтрие този пост. Или пък да го остави. И без това цялата тая история е до Понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е софийска, няма грешка, даже звънях на Пиреос, защото колата е лизингова още. Казаха ми, че цените са сходни навсякъде, а в сайта на Армеец, като въведох данните на колата, си излезе толкова наистина. Може някоя подробност да не съм споделил, която има значение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид очакваното увеличение на цените на застраховка ГО в момента, до тази неделя (т.е. следващите 3 денонощия) на нашата бензиностанция Петрол има много яка промоция за ГО за ограничен брой полици. За да не излезе като реклама давам обяснения само по телефона - 098 / 874-1094 (започва с НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ и без ЛС, че си пускам компа веднъж в седмицата и ще обидя някой колега като му отговоря с голямо закъснение). Важи за всички, на които ГО им изтича преди 15.01.2011 г. Цените наистина си заслужават!!!

 

П.С. - ако г-н Мод прецени нека да изтрие този пост. Или пък да го остави. И без това цялата тая история е до Понеделник.

 

Абе колега, ако ме убедиш че от сега ще ми напишеш застраховка Гражданска отговорност за след 01.01.2011 имаш голяма почерпка от мене.... wtf?! smile159

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да покажа полица с дата на волидност от 31.01 2011. Масово ги правят в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, явно много колеги си слагат главата в торбата както се казва, но нищо.....с последните промени на КФН и наредба 24 и наредба 27 доста от колегите ще окапат от пазара!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради изтичане на предишната си направих новата преди 3 седмици. Валидност до към 22-10-2011. За тия които им ги правят с дата на започване през 2011 предполагам, че ще има доплащане smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид очакваното увеличение на цените на застраховка ГО в момента, до тази неделя (т.е. следващите 3 денонощия) на нашата бензиностанция Петрол има много яка промоция за ГО за ограничен брой полици. За да не излезе като реклама давам обяснения само по телефона - 098 / 874-1094 (започва с НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ и без ЛС, че си пускам компа веднъж в седмицата и ще обидя някой колега като му отговоря с голямо закъснение). Важи за всички, на които ГО им изтича преди 15.01.2011 г. Цените наистина си заслужават!!!

 

П.С. - ако г-н Мод прецени нека да изтрие този пост. Или пък да го остави. И без това цялата тая история е до Понеделник.

 

Абе колега, ако ме убедиш че от сега ще ми напишеш застраховка Гражданска отговорност за след 01.01.2011 имаш голяма почерпка от мене.... wtf?! smile159

 

Поздрави!

edit - промоцията свърши. От понеделник - нови цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, жив и здрав бъди, ни най-малко искам да влизам в някакви пререкания или спорове за срокове, цени и т.н. Просто ние, а и масово други колеги, с които имам контакт имат разрешение за писане на полици ГО с максимална дата 01.01.2011г.

Иначе бъди жив и здрав и ти пожелавам успех и занапред в застрахователната дейност, която обаче за жалост е страшно изкривено понятие в тая държава - това да напишеш една гражданска и да прибереш едни пари не означава ни най-малко че може да се титулуваш като ЗАСТРАХОВАТЕЛ, но за жалост нормативната уредба в България и разпоредбите на КФН позволяват почти на всеки да направи застрахователен брокер и да прави застраховки, добре че идват хубави времена - увеличаване на минималния капитал, редуциране на комисионните и т.е. което определено ще изхвърли много колеги от пазара в този бранш и дано позволи на пазара да останат именно професионалистите, които няма да ти "нахвърлят" само една застраховка, а при събитие да се чудиш и ваеш какво да прави, а и ако застрахователя ти плати "мижави" пари като обещетение ти да плюеш по него в знак на слабост, защото няма какво да направиш и към кого да се обърнеш...!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Всеки бизнес има две страни. Ако от твоя гледна точка "... идват хубави времена ..." е "... идват лоши времена ... " от моя. Освен това за мен е твърде непрофесионално едно такова изказване (изразява изцяло гледната точка само на едната страна!) и ... ме губиш като потенциален клиент smile049

 

Що се отнася да "професионализма" в областа - ами сега си разгледах застраховката (btw 190лв за 1.8, 86кс) и ... "професионалиста" е "забравил" да смени марката и модела на колата. Държа да отбележа, че застраховката е направена в офис с 5-6 застрахователни брокера!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за съжаление не успях да разбера смисъла на поста ти, не се заяждам! Относно това че колегата, който ти е правил застраховката е объркал еди какво си - за това говоря че има много непрофесионалисти в бранша, разбира се без да отричам че всеки човек греши в работата си - нормално е в някаква степен!

 

Готов съм да дискутирам с тебе какво значи твоя и моя страна и твоя и моя гледна точка - не съм изказал никакво мнение, което засяга КЛИЕНТЪТ - точно обратното - засягам и повдигам вниманието към много "колеги", писачи на гражданска отговорност с куфарчета по кафетата, които след промените от 15.11.2010г. ще поизчезнат от пазара. Не искам да влизам в полемика относно това кой крив, кой прав! Относно това че съм те изгубил като потенциален клиент - мога само да съжалявам за което, но смятам че с нищо не съм засегнал другата страна, т.е. страната на КЛИЕНТА, а винаги се старая да бъда в помощ на него. Доста колеги от форума направиха застраховки през мен, за което мога да цитирам и никове за доказателство и нека те бъдат страната, която да каже как са били обслужени и дали са доволни! Надявам се да бъда правилно разбран, ни най-малкото търся конфликт с тебе!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две неща се опитах да кажа:

1) Некорктно е да пишеш "идват по-добри времена" визирайки вдигането на цените. На никой клиент не се харесва такова отношение към клиента и в частност към това което трябва да плаща.

2) Визираш, че продаващите застраховки по бензиностанций, пазари и сие са непрофесионалисти, а аз ти дадох пример, че това е така дори в специален офис на застрахователна фирма. При това, смея да твърдя, една от големите в бизнеса. И не в квартално офисче, а в доста голям офис.

 

Поздрави

 

PS: В никакъв случай не целя да се заяждам. Просто изразявам моята гледна точка, която може да ти е от полза в бизнеса smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две неща се опитах да кажа:

1) Некорктно е да пишеш "идват по-добри времена" визирайки вдигането на цените. На никой клиент не се харесва такова отношение към клиента и в частност към това което трябва да плаща.

2) Визираш, че продаващите застраховки по бензиностанций, пазари и сие са непрофесионалисти, а аз ти дадох пример, че това е така дори в специален офис на застрахователна фирма. При това, смея да твърдя, една от големите в бизнеса. И не в квартално офисче, а в доста голям офис.

 

Поздрави

 

PS: В никакъв случай не целя да се заяждам. Просто изразявам моята гледна точка, която може да ти е от полза в бизнеса smile027

 

Колега не сме се разбрали :)

 

1) относно това че идват "добри времена" - визирам това че идват много нови промени сред нас застрахователните брокери - много ще бъдат принудени да затворят, тък като има много нови изисквания от КФН, НИ НАЙ-МАЛКО съм имал предвид качването на цените, напротив, за мен това допълнително ще съсипе пазара на гражданска отговорност, тъй като хората няма възможност да плащат тези цени с сегашните си доходи...! Явно не сме се разбрали, кой какво иска да каже, съжалявам ако е прозвучало като задоволство това че се дигат цените! Намам това предвид, казвам го още 1 път!

 

2) тука си прав - не е гаранция лъскавия офис за професионализъм от страна на служителите му, именно за това имах предвид по-горе - след промените и новите изисквания от КФН ще останем по-малко застрахователи, които именни ще бъдат по-добре подготвени и квалифицирани и следователно ще може по-добре да се обслужи един клиент и грешките като това, което е станало при тебе ще се сведат до минимум!

 

Поздрави!

 

П.С. съжалявам ако сме разводнили темата, просто искам да бъда правилно разбран и да не се стига до "конфликти" с колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам какво означава "квалифициран застрахователен брокер" ?

Според мен дамата , която ми взема парите няколко години по ред в малко офисче на голям застрахователен брокер има предостатчно добра квалификация , защото винаги , когато отида и попитам тя намира отговор на въпроса ми и удовлетворява най - важното ми изискване като клиент - да получа валидна полица ГО на най - ниска цена от тук нататък всичко е политика на застрахователните компаний ... не професионално е да нахендриш клиент да плати определена сума само , защото ти е по - голям процента към съответната компания ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.