Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новите ми вериги за сняг !


Recommended Posts

Ето и още едно предложение от Мишелин за удобна алтернатива на стандартните вериги.

http://www.easygrip.fr/

 

Лично на мен ми изглежда много по-добро и надежно от Autosock. Цената му е малко по-висока, но според мен е по-добрия вариант. Могат да се поръчат директно от сайта. Вносител поне засега в България няма.

За Autosock въпросът, който не съм виждал да се коментира някъде е дали се приемат законово като вериги и при изискване за движение по някой път само с вериги, контролните органи ще ви допуснат да преминете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано са ви слънчеви дните, за да се насладите на гледките. Ако няма да паркираш колата в подземен паркинг, имай под ръка лопатка за всеки случай

Велко,благодаря за пожеланието,дано да има много сняг и много слънце,но пък и лопатката ще сложа в багажника!

Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз днес се обзаведох с това. Писна ми от боклуци. Миналата година си взех някакви вериги и за 40 лв. и след 2 слагания не стават за нищо. След втората употреба едвам ги свалих, така се бяха изкривили и деформирали, че не е истина. С 2 чифта клещи и отвертка съм ги свалял smile011

post-1403-138453287028_thumb.jpg

post-1403-138453287032_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super =D>

 

Здравейте колеги,

днес вална хубав снежец и с и без повод веднага сложих "верижките".

Много съм доволен. Уникални са. Като комфорт не се различава от нормалното движение без вериги, но нетрябва да се превишава описаната от производителя скорост от 50км/ч. Потегля по наклон, лед, спира добре.

Забележката ми е единствено, че монтажа не е за 20 сек. на гума както го рекламират. Аз ги монтирах на абсолютно сухо място, преди да изкарам колата на снега, но при всички случаи е многократно по-лесно спрямо стандартните метални вериги.

Най-добра работа ще вършат в големите градове, когато не е опесачено и колите отъпчат снега и се заледи. Ще вършат работа и в междублоковото пространство на дълбокия сняг.

Интерсното е, че изобщо не нахвърля калника и не натрупва буца, която да се превърне в лед, а калника на колата си е чист, все едно си карал по асвалт.

smile126 smile152 smile126 smile152

 

021769502-big.jpg

 

П.С. Надявам се да не сметнете поста ми като реклама, само споделям мнение, както бях помолен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dunlop winter sport 3D + ESP= абсолютно никакви проблеми. Е разбира се в рамките на нормален снеговалеж. Ако снега е много и стане твърд и надигне вече колата, ако ще и с карбонови вериги шанс никакъв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.