Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120-ка за части в Чирпан


skodko

Recommended Posts

Колеги, днес ходих до пункта за вторични в Чирпан. Има 120Л 1981г., бракувана, с много части, които могат да се вземат.Предните калници, капак, маска и вратите и задния капак са перфектни. Броните също са като нови.Фаровете и решетката са без забележки, корите на вратите също, стоповете са много запазени, огледалото е от хромираните и също е перфектно, както и едната лайсна на покрива. Колата беше на лекар, приятел на баща ми, който много добре се грижеше за нея, но почина преди няколко месеца и жена му я е бракувала. Мотора е след основен ремонт, колата е пребоядисвана и ако се пастира ще светне като нова. Казах на човека да я пази, така че ако на някой му трабва нещо да се обажда, но най-добре ще е да се вземе цялата. Тел. за връзка 0883452772- Тодор, или на Л.С. Ето и снимките, които и нащраках.

post-1856-138453260148_thumb.jpg

post-1856-138453260163_thumb.jpg

post-1856-138453260167_thumb.jpg

post-1856-138453260171_thumb.jpg

post-1856-138453260174_thumb.jpg

post-1856-138453260176_thumb.jpg

post-1856-138453260179_thumb.jpg

post-1856-138453260181_thumb.jpg

post-1856-138453260183_thumb.jpg

post-1856-138453260186_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бракувана е , защото собственика и почина, а жена му няма възможност да се грижи за нея.

Предните кори и огледалото запазени за joro120l.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 200 лв. не вярвам да и иска, при положение, че е бракувана, другия проблем е, че в сряда ще се разкоства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че видях тази кола миналата седмица в гр.Дряново.Колата е като нова даже я снимах ,но снимките са в телефона на един приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недейте да разглобявате колата хиени такива.Има 2-ма души,които проявяват интерес.Във България такива коли почити няма,а вие точно от тази ще търсите части.... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има някаква схема някой да ми свали предна броня, преден капак и задните кори...

абе тая кола трябва цялата да се вземе. ако няма мераклии да я правят, ще е грехота толкова части да идат за скрап. някой не може ли да я дръпне и да я продава на части...? как ми трябва преден капак... ](*,)

 

грехота, бахмааму, грехота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска цялата кола... не знам... питах...искат и 400 лв. Само smile045 им казах, че ще видят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз имам интерес - някой има ли идея какво се случва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Ами колата още стои. Няма предни кори на вратите, външно огледало, брони, преден капак и преден ляв калник ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.