Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лявата врата се отваря трудно


biser.or

Recommended Posts

Младежи,един бърз въпрос.

Проблемът е че отвън лявата врата много трудно се отваря.Отвътре няма проблем,но от вън дръжката я натискам до край и в повечето случаи се налага да влизам от другата страна. ](*,) Става дума фелиция.

На фаворита го имах този проблем ,но там се регулираше едно приводче с накрайници .На фелата същото ли е?

Глей как ви занимавам с глупости,ами не вървя да сваля кората и да погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,със сигурност трябва да махнеш кората- щом не се отваря "почти" винаги от вън значи щангичката не се е откачила а се е огънала понеже натиска а вътр. ръчка издърпва и няма как да се огъне.Успех :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фаворита го имах този проблем ,но там се регулираше едно приводче с накрайници .На фелата същото ли е?

Глей как ви занимавам с глупости,ами не вървя да сваля кората и да погледна.

 

Като е по - обла не значи , че е по - различна от Фаворита ... ти от де мислиш че са гледали кат са я сглобявали smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,това исках да разбера,утре ще действам по светло. smile056

Очаквайте некачествен снимков мат'рял, щот телефона ми е абен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-интересно от кво се е получило така. Да не би някой да е напИнял да я отваря заключена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.