Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Елбатрон - ремонт на автоклиматици


didka

Recommended Posts

  • 5 седмици по-късно...
  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackSpot

    4

  • iavkata

    4

  • Боре

    4

  • elmo

    3

Най-много писали в темата

Да "спася" темата на колежката аз ще дам моето мнение за сервиза! Става въпрос за сервиз, който се намира в квартал Красна поляна. По принцип е доста труден за намиране - в едни халета се намира. Момчето, което се занимава с АГУ-та се казва Иво. Много е в час с теорията и се старае да изпипа нещата докрай. Аз съм ходил при него с Вектрата два пъти съм останал много доволен. Иначе ми е казвал, че силата са му ВАГ-овете. При тях се заминава и с текущи ремонти!

А колкото до Стефан - момчето, което се занимава с автоклиматици - е на него му свалям шапка до зеемята. Този човек е такъв капацитет в областта си, че няма въпрос във VW форума, на който да не е отговорил и то компетентно и разбираемо за всеки лаик. А като отидеш на място се убеждаваш колко наистина много знае. Аз съм ходил при него с лек проблем веднъж и два пъти за профилактика на климатриника на Пасата. Аз лично съм повече от очарован от него. Цените, на които работи са най-ниските в София, на които аз съм попадал. Има професионална машина за автоклиматици, а отношението му е като към негов автомобил. Смело мога да кажа, че вече са ми приятели и двамата и ги препоръчвам на приятели.

Абе, който е имал или има олдтаймер и ходил при Симо до зоопарка ще ме разбере за какво говоря. Много си разбира от работата и не е дръпнат като повечето майстори. Почти задължително ставате приятели!

Друг плюс на момчетата е, че работят до много късно! Едната ми уговорка беше за 21.00ч.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сащо съм ползвал услугите на Стефан и колегата му Милен много съм доволен препоръчвам ги за всичко свързано с климатизацията и парното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Когато фактите говорят - боговете мълчат !

Зад думата доволна стои подмяна на датчик входящ въздух който се намира в недрата на предното табло.

Та от оферта за ремонт 231 лева от един сервиз и 151 лева от ЕТ, те ми го направиха за 40 лв като датчика го купих от ЕТ за 31 лв.

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато фактите говорят - боговете мълчат ! ...

Не виждам обективна причина да се намесват божества в тази тема. Пък и дали мълчат или не, ако не беше поста на Ники Колев, темата отдавна щеше да е в реклама... Липсата на обосновка, освен, че вреди на темата, вреди и на тези, които искате да похвалите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Иво (The_Machine) преустанови работата си в сервиза по здравословни причини. :( Дори е изтрил постовете си от тяхната тема. Жалко, това е голяма загуба и за всички нас! Дано всичко завърши добре! :-k Стефан и Милен продължават да работят .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 11 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

:smt017

 

И аз съм доволен от тях, бързо и точно работят. Правили са ми профилактика на климатика. После имах теч и доста бързо го намериха и отстраниха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Пак ще ги похваля няма как, климатика ми духаше по-топъл въздух дори от външния. Закачиха я фреон има, грешки няма - компресор или клапан. В моя случай за радост само клапана който дори се оказа по-евтиния от 2та варианта и -142 лв., половин ден работа. Момчетата са точни според мен и добре работят, измериха ми 2 градуса на въздухопроводите в момента smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще ги похваля няма как, климатика ми духаше по-топъл въздух дори от външния. Закачиха я фреон има, грешки няма - компресор или клапан. В моя случай за радост само клапана който дори се оказа по-евтиния от 2та варианта и -142 лв., половин ден работа. Момчетата са точни според мен и добре работят, измериха ми 2 градуса на въздухопроводите в момента smile159 .

Кога си бил там? Че аз допреди по-малко от час бях при тях за профилактика, да не сме се разминали за малко?

 

Иначе и от мен позитивно мнение за момчетата - работят добре и внимателно, любезни, коректни, обясняват търпеливо на лаици като мен и за половин час приключиха профилактиката, като пред мен имаше още 2 коли, по които работеха. Определено ще ползвам услугите им занапред. Само местоположението им е малко кофти, но пълно щастие няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен.Бързо работят и като цена е супер.Обясниха ми и за моя компресор как е препоръчително да се прави профилактика всяка година, поради простата причина, че е постоянно зацепен.

 

PS: Явка, с теб буквално сме се разминали за две минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях там вторник към 19 ч. за да оставя колата и сряда пак по това време да я взема, че не ми излизаше по-рано от работа. Доста шкоди са минали тази седмица и предната, казаха, че им е 4та смяна на клапан за последните няколко дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пуснете актуален адрес и телефон за контакт, че откакто я купих Окти не съм ходил на профилактичен преглед за климатика. Може да трябва да се долива и допълва нещо - иначе за сега си охлажда нормално.

 

От форума на VW излиза това:

 

Адрес на сервиза и работното ни време - гр. София, кв. Красна Поляна, ъгъла на улиците Спас Вацов и Ришки Проход. Влиза се от бул.Никола Мушанов, по ул. Добротич и след това по ул. Спас Вацов, до кръстовището и с Ришки Проход. Кръстовището ще познаете по това, че има 3 високи блока от ляво и единична бетонна гаражна клетка от дясно. Ние се намираме отсреща в дясната част на бившата промишлена зона (бяло хале). Ето и GPS координати на точния адрес (не за всички GPS устройства са точни, защото зависи от формата на въвеждане) - N42 41 30.8 E023 16 36.9 .

Работим с предварително записване на час.

Работното време на сервиза е от Вторник до Събота, сутрин от около 10:30 до към 19:00-19:30, понякога по изключение и до по-късно.

 

За връзка с нас :

 

Стефан - mobile: 0895 428 161 или на ЛС

Милен - mobile: 0896 799 135

Skype - elbatron_service

 

Учтиво Ви моля, когато искате да се свържете с нас в извънработното ни време ( Неделя и Понеделник, както и работните ни дни преди 10:30 и след 19:30 ), да използвате Skype или Личните съобщения (ЛС).

 

 

Ако това са актуалните данни името на сервиза вече не е The Machine, а Elbatron Service.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пуснете актуален адрес и телефон за контакт, че откакто я купих Окти не съм ходил на профилактичен преглед за климатика. Може да трябва да се долива и допълва нещо - иначе за сега си охлажда нормално.

 

От форума на VW излиза това:

 

Адрес на сервиза и работното ни време - гр. София, кв. Красна Поляна, ъгъла на улиците Спас Вацов и Ришки Проход. Влиза се от бул.Никола Мушанов, по ул. Добротич и след това по ул. Спас Вацов, до кръстовището и с Ришки Проход. Кръстовището ще познаете по това, че има 3 високи блока от ляво и единична бетонна гаражна клетка от дясно. Ние се намираме отсреща в дясната част на бившата промишлена зона (бяло хале). Ето и GPS координати на точния адрес (не за всички GPS устройства са точни, защото зависи от формата на въвеждане) - N42 41 30.8 E023 16 36.9 .

Работим с предварително записване на час.

Работното време на сервиза е от Вторник до Събота, сутрин от около 10:30 до към 19:00-19:30, понякога по изключение и до по-късно.

 

За връзка с нас :

 

Стефан - mobile: 0895 428 161 или на ЛС

Милен - mobile: 0896 799 135

Skype - elbatron_service

 

Учтиво Ви моля, когато искате да се свържете с нас в извънработното ни време ( Неделя и Понеделник, както и работните ни дни преди 10:30 и след 19:30 ), да използвате Skype или Личните съобщения (ЛС).

 

 

Ако това са актуалните данни името на сервиза вече не е The Machine, а Elbatron Service.

 

Напълно актуална е информацията във VW форума.Задължително си запази час, защото останах с впечатлението, че сервиза е пълен постоянно в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

И аз да споделя задоволството си от услугите, които предлага сервиза.

Обадих се по телефона, записах си час, приеха ме точно според уговорката и продължи колкото ми бяха казали. Цената също беше според предварително уговореното. Така разбирам аз обслужване в сферата на услугите.

* Бях там за пред-сезонна подготовка на климатика. Наистина проста процедура, но понякога лоша организация на привидно прости неща може да отнеме излишно много време и нерви. За моя радост не изникна нищо допълнително освен профилактиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да споделя и аз задоволството си от услугите на Стефан.Грабнах се от Стара Загора като съвместих работа в София и проверка на климатика, който не е много ефективен последно време.Смени ми ел.магнитния клапан като евентуалния виновник за слабата работа на климатика.След смяната резултата беше същия и стигнахме до извода, че компресора вече е пътник.Всичко това бе съпроводено с три пъти източване и зареждане на системата, 2часа загуба на време от негова страна и отказа на Стефан да вземе и една стотинка за усилията и изгубеното време.Направи ми добра оферта за компресор на DENSO(какъвто е и моя) и сега съм в процес на размисъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Поздрави и от мен за момчетата, супер работят и най-важното обясняват ти всичко. При мен след смяната на моста са се получили проблеми със спирачките, за които разбрах при ГТП. Регилуриха ми жилата и обезвъздушиха всичко и сега се чувства много голяма промяна. Със сигурност пак ще им се доверя за в бъдеще. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

И аз съм доволен от Елбатрон. Бях с Октавията за прословутия проблем - изпускаше фреон от капачката на дехидратора. Този проблем го хванаха в Аутофрост края на миналото лято. Искаха ми нещо от рода на 300+ лв. за ремонта. Реших да звънна на Стефан за още едно мнение - обясниха ми, че е много често срещан проблем и ще го оправят като свалят текущата пластмасова капачка и се завари алуминиева. Ще ми струва между 100-150 лв. Вкрайна сметка ми звъннаха, че радиатора е в лошо състояние и няма смисъл да се прави и след 1 год. да протече и пак да се набиват пари. Сега съм с чисто нов радиатор от ФЛ, където го няма този проблем с капачката. Допълниха ми я, смениха маслото и съм готов за лятото :) Всичко ми се хвана 239 лв.

Точни са момчетата. Вече там ще си обслужвам климатика.

 

Имах и няколко грешки за разни моторчета, направиха ми адаптация и всичко заспа. Ще покарам и ще видим дали ще логне нещо пак.

 

Може би някой мод да промени името на темата на Елбатрон? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имах притеснения, че може би тампоните на предните носачи са почнали да си заминават, та реших да ги проверя. Миналата седмица си уговорих час (с Стефан мисля :) ), за вчера по скайп. Вчера минах и ги проверихме, оказа се че наистина са започнали да си отиват, но са в ранен стадии.

Много благодаря за комуникацията, отделеното време, съветите и като дойде време идвам да ги сменяме. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път много доволен от Милен и Стефан - смяна на масло, филтри, профилактика + антибактериална на климатика, проверка на ходовата част, спирачки и накладки. Отношението и нивото на обслужване са на отлично ниво - дребен пример - шофьорското място грижливо облечено с найлонче, да не се цапа. Приятните приказки и съвети така или иначе. И всичко това за съвсем прилични пари. Голям плюс от мен, препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Още един доволен клиент.

Ходих да ми дозаредят фреон и останах много доволен. 

Стефан ми обърна голямо внимание, обясни ми доста неща и като цяло е много внимателен.

Единственото нещо, което каза и не ми хареса, е че всички коли след 2006 /вкл. и моята О2ка/ са много кекави от към климатична инсталация - слаби уплътнения, бързоизносваща се гума и пластмаса, поради което е почти невъзможно да се оправи проблема с изтичането на фреона. Единственото решение е подмяна на цялата инсталация, но това струва 7 камъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също забравих да спомена - миналия уикенд за пореден път направиха обслужване на колата - масло, филтри, пълна профилактика на климатика, спирачна течност, оглед на ходова част - всичко точно, коректно и прецизно както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.