Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем с двигателя


Ladev

Recommended Posts

По някаква нейзвесна за мен причина всяка сутрин когато отворя капака да проверя масло и антифриз двигателят ми бълва котенца :D имайки предвид че съм в закрит гараж ми е доста странно

021210973-special.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай едно куче в гаража, да ги видим котаците как ще стигнат до колата, че и ще се завират в нея. Съвсем сериозен съм.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай едно куче в гаража, да ги видим котаците как ще стигнат до колата, че и ще се завират в нея. Съвсем сериозен съм.

 

Поздрави.

 

Да...за да почнат да излизат и кученца...... :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, аз ясно съм написал - едно, не две, :mrgreen: за кученца трябват две и те по принцип не се завират във колите, много рядко и под тях стоят. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако е топличка, в тия студове ще стоят и мишчици заедно с тях и никое няма да изяде другото :) Ще оцеляват заедно [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник шефа донесе едно коте ,да не е у тях ,сложих го в къщичката на кучето ,което изчезна ,а то постоя малко и реши да бяга през мрежата,ама само главата му мина .С клещи разширих теловете и го извадих,но след малко избяга по двора на базата.Вечерта към 22 ч чух да мяука,но близо 10 мин и обикаляне по двора да го търся ,разбрах ,че е под капака на фелицията.Отворих го ,а то се мушна между кутията на отоплението и купето.Взех ръкавици и след 5 мин. успях да го измъкна.В стаичката му сложих вода ,парче салам и и бучка сирене,но трябваше да му навра муцуната ,за да разбере че може да пие и яде.Салам въобще не го помириса.И като започна да мяука ,цел час.В това време дойде камион,на който му отворих портала да влезе и като отворих врата да вляза в стаичката ,котето като светкавица изчезна в тъмнината на двора.Ето и снимки :

post-245-13845325966_thumb.jpg

 

post-245-138453259656_thumb.jpg

 

post-245-138453259649_thumb.jpg:

 

post-245-138453259645_thumb.jpg

 

post-245-138453259415_thumb.jpg

 

Борбата да го изкарам от колата нямаше как да я снимам и двете ми ръце бяха заети.

А шефа ми каза ,че по същия начин сина му го е намерил-до акумулатора на колата му,вероятно се крият от кучетата и когато е спряла колата и мотора е топъл се греят там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубав котака колега на втората снимка е като дявол :evil: вярно че се крият да им е топло и щото немогат да легнат на двигателя акумулатора е перфектен за тях smile001 хубавото е да ги намериш на време че на една позната изведнъж почнало да и мирише странно като си пусне климатика... [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Салам въобще не го помириса...

Сигурно не е бил по стандарта "Стара планина" smile091

Да, те тез със стандарта Стара Планина за това ги разследват за неймоверни количества соя в месото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини са мачароците. Специално тоя черния е много чаровен с тая космата физиономия. Търсят си топлинка - и то душа носи. Лошото е да не стартираш докато е под капака, че може да стане мазало.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирал съм под капака на Формана много пъти, но... сега като се замисля, добре е, че влизат вътре. Като не успеят вътре, лежат отгоре по капака и ако колата има по-заоблена форма се пързалят и забиват нокти. Само трябва да се внимава, чувал съм за случай на Опел, където по някакъв начин котка се е засмукала под капака на ангренажа и е станало... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма някаква неизправност тая кола, щото нали котките имали способност да усещат къде има болно място и да отиват там да "диагностицират" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми повярва ли, че таа мачка пет пъти е падала от 7-мия етаж.

Казва се - Бай Мошан smile092

 

mo6an.JPG

 

Пази я че и остава само още 1 път да падне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро в Ауди форума имаше оплакване от такива котенца. Човека запалил, чул се странен шум и ... Абе не е за слаби сърца ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми повярва ли, че таа мачка пет пъти е падала от 7-мия етаж.

Казва се - Бай Мошан smile092

 

mo6an.JPG

 

И мойта е летяла :D там където живеят наще в Русе има заведение от долу и там е падала хаха напрао на масите хахахахха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Мошан е женска котка по принцип,ама аз така съм си я кръстил. smile092

Последното му падане беше когато тръгна да ражда.И понеже сме в апартамент,жената взе че го искара на терасата,сложи му кашон напълнен със стари дрехи,вода ,храна и т.н.

Да ама тая гад се оказа че не ражда където и посочиш ти и взе че се хвърли от терасата.

Слязох долу,а тя ни жива ни умряла.Викам си....Бай Мошан си отиде,ама гледам че мърда.Обадих се на един дофтур да дойде да я прегледа а той заяви-няма смисъл,няма да оцелее.

Стана ми жално за животинката и ме налегна една тъга,сърце не ми даде да го оставя там където е паднал,а беше късно вечерта.

Взех го и го настаних в багажника на колата. Казах си....отиде си животното,поне да го пребера,пък утре ще го копаме.

Сутринта отварям със страх багажника на колата и кво да видя. Бай Мошан жив,и до него две котенца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Мошан е женска котка по принцип,ама аз така съм си я кръстил. smile092

Последното му падане беше когато тръгна да ражда.И понеже сме в апартамент,жената взе че го искара на терасата,сложи му кашон напълнен със стари дрехи,вода ,храна и т.н.

Да ама тая гад се оказа че не ражда където и посочиш ти и взе че се хвърли от терасата.

Слязох долу,а тя ни жива ни умряла.Викам си....Бай Мошан си отиде,ама гледам че мърда.Обадих се на един дофтур да дойде да я прегледа а той заяви-няма смисъл,няма да оцелее.

Стана ми жално за животинката и ме налегна една тъга,сърце не ми даде да го оставя там където е паднал,а беше късно вечерта.

Взех го и го настаних в багажника на колата. Казах си....отиде си животното,поне да го пребера,пък утре ще го копаме.

Сутринта отварям със страх багажника на колата и кво да видя. Бай Мошан жив,и до него две котенца.

:smt017 =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.