Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

къде мога да захвана CD във шкода 120 Л


niki9110

Recommended Posts

Здравеите искам да попитам каде мога да захвана едно касетофон4е на една 120-ка които има 120-ка да дава идеи или ако някои може да покаже някоя снимка благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най често прилагания вариант е да си сложиш барче. Продава се в шкода магазините ново и не е много скъпо. (цена в момента не мога да ти кажа точна но по мое време беше около 35 лв). Самото барче е от мека пластмаса и като изработка не е много читаво. Въпреки това стои добре и е много по-красиво отколкото като го няма. Това е по културния вариант.

 

Винаги можеш да импровизираш нещо...например навремето баща ми беше сложил касетофона в жабката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля да го сложа под таблото от дясната страна чакам да ми донесат една поставка за касетофончето и ще го захвана за ламарината първоначално :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Имам споменатото черно пластмасово барче.Съставено е от 3 части + допълнителна закрепваща планка,която не се продава,а се изработва.Обявил съм го за 15лв и толкова му искам.Ако проявиш интерес,пиши ми ЛС да се разберем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля да го сложа под таблото от дясната страна чакам да ми донесат една поставка за касетофончето и ще го захвана за ламарината първоначално :D:D

 

Съветвам те да не правиш цигании, а да вземеш оригиналното барче. 15 лв е добра цена а и някакви ламарини стърчащи и жици...абе цигания си е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако касетофона няма кутия, си направи една П-образна планка и я закрепи отдолу на двата болта на панела с жилата за парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако касетофона няма кутия, си направи една П-образна планка и я закрепи отдолу на двата болта на панела с жилата за парното.

Да и това е идея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И аз съм за П образната рамка само дето при мен някога е направено на релса в П-то, а самото П се закрепва с болтовете, които държат централното табло. Това е хубав вариант, макар и с барче да е по красиво, но можеш да измислиш различни варианти за закрепване на радиото, за да се поозорят ако тръгнат да ти го свалят без твое знание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В духа на тази тъй прекрасна тема, разискваща тъй наболял въпрос, аз искам да задам подобен въпрос, тъй като дълго време си блъскам главата, но уви той остава все така труден и неразрешим за мен.

 

По-рано през годината изгладувах едни пари и се реших да си закупя барче от магазина. Сега обаче искам да си монтирам CD - RОМ-а в колата, за да мога безпроблемно да слушам любимите си хитове на Весна Змианац, Драгана Илкович,Шабан Шаулич, както и любимият ми дует на Азис и Устата. Моля ви, ако някой му е известно как и къде да захвана устройството, нека да ми пише на e-mail -a или да контактува с мен на телефона ми за връзка.

 

Благодаря!

С уважение: Александър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите искам да попитам каде мога да захвана едно касетофон4е на една 120-ка които има 120-ка да дава идеи или ако някои може да покаже някоя снимка благодаря !!!

 

Ето решението на един колега

 

post-7136-138453263884_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, ако някой му е известно как и къде да захвана устройството, нека да ми пише на e-mail -a или да контактува с мен на телефона ми за връзка.

 

Благодаря!

С уважение: Александър

 

Най добрия захват за CD - RОМ в кола е през средата и го хвърляш през прозореца.

/ Желателно е поне 60 км/ч и да няма кола след теб. /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.