Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после дойде и моята красавица!!!


Recommended Posts

И аз не съм забелязал да има проблем с колана. Много лекичко се движат и си се прибират без проблеми. Задния капак и той си се затваря сам. Само го притварям с лек натиск и той си се затваря. Аз още проблем не съм намерил. Само още не мога да си намеря точната позиция на седалката. И друг въпрос имам. Като се заключи колата, не трябва ли да се прибират огледалата сами? Поне с такова впечатление останах от обясненията на ЕТ.

Аз си я позиционирам сравнително ниско, когато ми се налага да сменям предавки (трафик, планински участък) и вдигам нагоре когато съм на темпомат. Ще свикнеш рано или късно, пробвай да размърдаш и волана и намери подходяща позиция.

За КЕСИ пробвай като заключваш да задържиш пръста си върху сензора на дръжката за 2-3 секунди да видиш дали ще се приберат огледалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох. Свикнах с автоматика и сега имам проблем със скоростите на другата ми кола. :lol: Натискам спирачката, а забравям да натисна и съединителя. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти ,така и при мен е същото.При обратния случай,проблем нямам,щото веднага се усещам,няма го съединителя,а пък и лоста на скоростите е друг! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив салон, въпреки че е зверски непрактичен. Да си го поддържаш с мерак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Салона е определено непрактичен, но винаги съм си мечтал за такава комбинация от цветове на колата и салона. Всички ме предупреждаваха за проблемите със светлия салон. Още повече че имам малка щерка дето не обича много да пази. Но аз реших че е време да задоволя тази моя мечта. smile049 Ако съвсем се зацапа и не става за почистване, просто ще я претапицирам с нещо по-практично. Но за сега ще и се радвам ... :smt004

 

Все още не съм намерил начин, да заключа колата и страничните огледала да се приберат автоматично. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пробва ли да задържиш пръста си на сензора за заключване, който е на дръжката на вратата? Пробвай също да завъртиш копчето за огледалата в позиция "0" и тогава виж как ще се заключи. Също така потърси в максидота дали нямаш настройка за огледалата. Ако и това не става или караш дилъра да отправи запитване до завода, или вързваш един VAG-COM и правиш огледалата да се прибират. :smt032

И аз бях в дилема за салона, но в крайна сметка взех тъмен smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах със задържането, но не стана. Врътката за огледалата си има една позиция, на която прибира огледалата, но аз искам да става при заключване на колата, а не всеки път да въртя копчето. Със салона ще си имам ядове, но аз си го знам. Това си беше мой каприз smile049 . Май най-добре ще е да питам дилъра си. Няма какво да му се чудя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Добре де пробвай да оставиш отворени прозорците на колата и задръж отново пръста върху сензора за да заключиш. Би трябвало прозорците да започнат да се затварят, след като се затворят до горе, отлепи пръста и пак го задръж за 2+ секунди. Ако пак не става използвай дистанционното, като задържаш отново 2+ секунди бутона за заключване и вече трябва да стане! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безаварийни километри :) Най-после някой да си поръча красив, светъл салон. Не знам защо хората си вземат черен салон, при положение, че който види черен салон и повечето не пазят.. именно защото е черен! А на светлият салон всеки има едно на ум и си прави сметката мръсен ли влиза :arrow: хората пазят повече светлите салони. Черното просто не е за пазене, даже и според собствениците явно, нали за това си ги вземат тъмни да е по-лесно поддържането :mrgreen: Не отричам, че има и хора, които просто харесват черен салон!

 

Какъв цвят се води колата? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз винаги съм си мечтал за светъл салон и сега си го купих въпреки всичките предупреждения от всички. Другата ми кола е с тъмен салон. Е днеска се качи един познат и всичко след него побеля от прах. Колкото се цапа светлия, толкова и тъмния. smile001

Само дето светлия се цапа от тъмни неща, а тъмния от светли. Както и да е. След време ще пиша пак какво се случва със салона ми. Цвета на колата е мока браун металик. Замества стария им цвят - антрацит. Изглежда като много тъмно графитено. Ако няма светлина си изглежда като черна, но на светло има някакви кафеникави оттенъци. Може би за това му казват "браун" smile049 . На мене лично много ми хареса този цвят и веднага си го избрах. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Ами аз винаги съм си мечтал за светъл салон и сега си го купих въпреки всичките предупреждения от всички. Другата ми кола е с тъмен салон. Е днеска се качи един познат и всичко след него побеля от прах. Колкото се цапа светлия, толкова и тъмния. smile001

Само дето светлия се цапа от тъмни неща, а тъмния от светли. Както и да е. След време ще пиша пак какво се случва със салона ми. Цвета на колата е мока браун металик. Замества стария им цвят - антрацит. Изглежда като много тъмно графитено. Ако няма светлина си изглежда като черна, но на светло има някакви кафеникави оттенъци. Може би за това му казват "браун" smile049 . На мене лично много ми хареса този цвят и веднага си го избрах. :smt004

И аз си мечтая за светъл салон :) за третия супърб ще си поръчам светъл салон и gsm модул :) със здраве да я караш и без аварии:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много, много безаварийни километри и само гориво да сипваш и масло да сменяш! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
Пробвах със задържането, но не стана. Врътката за огледалата си има една позиция, на която прибира огледалата, но аз искам да става при заключване на колата, а не всеки път да въртя копчето. Със салона ще си имам ядове, но аз си го знам. Това си беше мой каприз smile049 . Май най-добре ще е да питам дилъра си. Няма какво да му се чудя...

 

Темата е малко старичка, но ....

Намерили цаката на огледалата?

Ако още не се, може да пробраш да след като заключиш да натиснеш още един или два пъти бързо бутона. На мицубишито ми така става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да те предопреда,че пласмасите на километража много лесно се драскат и по добре не давай на автомивката да ти ги бършат ,а си ги забърсвай сам.Повярвай ми ако ти ги надраскат като моите много,ама много дразни,защото окото ти е само там.

Без аварийни

 

Не мога да разбера защо пускате бай мангал в такава кола??? [-X С мокрите и мръсни дрехи ще ми сяда той на ...... smile175 лелееее

 

Сам си я почистваш :smt032

 

Честито за колата!Безаварийни километри от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата май беше блъсната? Или аз се бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.