Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после дойде и моята красавица!!!


Recommended Posts

Със здраве да си я караш и ела в неделя на самарското от 17ч да и се порадваме на живо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ дочака я и ти. smile152

Честито. Със здраве и безаварийно да си я караш.

Сега ти остава по-големия зор............ Ти си знаеш. Ще стискам палци да мине по-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално красива кола, и отвътре и отвън, браво, честито!!! Меко да те вози, малко да харчи, на хубави места със хубави хора до тебе да те кара, да е първа на светофарите, полиция да не я спира, а сервиз да посещава веднъж годишно само - за масла и филтри.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! smile159

 

Някой да има представа за това KESSY? Прочетох книжката, но там не намерих много полезна информация. От ЕТ май за първи път виждат такова нещо. Пак трябва чичо Гошо да се пита (за теби които не знаят Гошо = Google :lol: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора казват да не се прехласваме много по колите, че са все пак "тон и половина тенекия". Какво да правя обаче като в Супърба този тон и половина така хваща окото... :lol:

Много е хубава и със здраве да й се радваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. smile027 Усещането е неповторимо и предполагам едва ли ще се промени. smile049

naidenko ти свикна ли с коланите и багажника?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и изчисти тоя праг... Най-много се нервирам като пасажерите сядат и оцвъкват така прага, точно на уплътнението и пластмасата.

 

Много красив звяр иначе!!! Браво!!!

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да я караш! Много представителна и стабилна кола. Скоро бях на тест драйв и мога да потвърдя че се кара много приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! Красота лъха отвсякъде . Дате води на най-хубавите места на Земята без проблеми. :smt017

А бе сякаш виждам едно морско Йети, то що не се похвали и да пусне снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и като чета никой не е питал - имаш ли чадър ШКОДА в задната врата, че на един колега бяха пропуснали нещо чадъра? Наистина "тенекията" е мнооооо яка smile027 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито и със здраве!

Искам само да те предопреда,че пласмасите на километража много лесно се драскат и по добре не давай на автомивката да ти ги бършат ,а си ги забърсвай сам.Повярвай ми ако ти ги надраскат като моите много,ама много дразни,защото окото ти е само там.

Без аварийни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,честито и от мен,много здраве и безаварийни километри.

Доста Супърби се събраха,че можем отделен събор да си направиме! smile021

 

П.П.При този цвят на салона, пасажерите само с ръкавици и калцуни,иначе никакво возене! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията!

 

И в моята нямаше чадър. Само дупка. От ЕТ казаха, че вече идвали от Чехия без чадъри. Не знам защо, но мене това не ме притеснява и не съм спорил с тях на тази тема. На автомивка не мисля да я карам. Имам си вила и там съм си направил "домашна автомивка". Аз от година вече там си мия колите сам. На мене ми действа разтоварващо тази процедура. Но благодаря за предупреждението за таблото. Много ще внимавам да не го надраскам като го почиствам. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. smile027 Усещането е неповторимо и предполагам едва ли ще се промени. smile049

naidenko ти свикна ли с коланите и багажника?

 

На багажника сякаш вече му хванах цаката, но коланът продължа сегиз-тогиз (як израз,а smile021 ) да се пресуква и да не се прибира сам докато не го оправя... това да е проблемът, ще го преглътна някак smile159

 

Дано да е само на моята кола и други колеги със Супърб да нямат подобни грижи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и като чета никой не е питал - имаш ли чадър ШКОДА в задната врата, че на един колега бяха пропуснали нещо чадъра? Наистина "тенекията" е мнооооо яка smile027 .

Чадъри вече няма да има, дано скоро не спрат и изцяло модела. VW маха строго с пръст. :smt0344

На багажника сякаш вече му хванах цаката, но коланът продължа сегиз-тогиз (як израз,а ) да се пресуква и да не се прибира сам докато не го оправя... това да е проблемът, ще го преглътна някак

Багажника го затваряй като приложиш натиск на хром лайсната, така се затваря без грижи дори с 1 пръст. За колана не мисля, че съм забелязал проблем, да не би нещо да е дефектен твоя. Останалите колани в купето как ти се струват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм забелязал да има проблем с колана. Много лекичко се движат и си се прибират без проблеми. Задния капак и той си се затваря сам. Само го притварям с лек натиск и той си се затваря. Аз още проблем не съм намерил. Само още не мога да си намеря точната позиция на седалката. И друг въпрос имам. Като се заключи колата, не трябва ли да се прибират огледалата сами? Поне с такова впечатление останах от обясненията на ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега по въпроса с автоматичното прибиране на огледалата, мисля че е въпрос на екстра, както и повечето автоматики по един автомобил, а за това че не можеш да намериш удобната за теб позиция на седалката, не вярвам да нямаш ел. седалки с памет?. най-добре хвърли едно око в книжката. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друг въпрос имам. Като се заключи колата, не трябва ли да се прибират огледалата сами? Поне с такова впечатление останах от обясненията на ЕТ.

 

Ами прибирането на огледалата става като се задържи малко по-дулго натиснат бутона за заключване ( около 3 сек.). Но тъй като ти нямаш такъв а си с kessy може и да няма начин да използваш тази екстра.

smile175

Еххх кво пък толкова ще си ги пребираш от бутона вътре преди да слезеш от колата. Това да е...... с мед да го намажеш.

Дет се вика да ти имам грижата ама и kessy-то. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.