Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

От лично съобщение до мен tod.or ми казва ,че няма да идва на срещата, сигурно ще потвърди и тук. Аз мисля да дойда да се запознаем, но ще спя в роднини в Лясковец. Остава да уточним , каква ще е организацията на посещението. Посещаване на Лясковския манастир който е на 500 м от Манстира, посещение на Арбанаси, посещение на Царевец и центъра на В.Т. Трябва да се внимава с паркирането във В.Т. ако не искате колата ви да мине до вас качена на паяк. Там не се шегуват с паркирането на главната улица и навсякъде в града.

 

Да и на мен ми писа. Утре, ще направя окончателния списък с хората и до обяд ще гледам да изпратя писмо до Манастира за последните промени. Днес не мога повече. А туристическата обиколка - оставям на теб! :D На мен силите ми стигнаха до тука. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • ivand911

    16

Най-много писали в темата

+1 (късно, за което се извинявам)

 

Ангелчо, ще разкършим ли?

 

 

Ееее, жив да не бе, както се казва:) Ще ми е много драго,ОСТРОООООО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl сам ли ще си бре?

Мога и да заместя Ди-Джея!

Долу чалгата smile004

Да бе кой го казва, на концерта на Планета, кой се вижда на първи ред!? smile021 smile091

 

Най-вероятно....

Жената ще я оставя във Варна да се види с техните,а аз ще съм айляк.......

Що ми отговаряш в моето мнение бре! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей! Ще ви бия!

 

Последно повикване за тези, които имат сливи в устата (да се разбита "тези, които още не са казали дали ще идват с нощувка"):

 

Днес до 13:30 часа имате време да кажете какво искате. След това ще е късно, защото ще пратя окончателен списък и после - който не се е сетил навреме да си търси начини.

 

Повтарям, че в комплекса ще има още две големи групи и не е сигурно дали ще си намерите стая за нощувка.

 

@BlackPearl имаш лично съобщение.

 

Как сме разпределени:

 

1 - ID A (сам в двойна стая)

2 - Peter_B & XC^^The_Devil^^ (стая с 2 легла)

2 - fabia_bs & PRO (стая с 2 легла)

2 - lubomirov1985 (стая с 2 легла)

2 - masterOne (стая с 2 легла)

2 - Green_Witch (стая с 2 легла)

2 - Боби Доктора (стая с 2 легла)

 

3 - (незаета стая с три легла)

3 - skodaman (стая с 3 легла)

3 - biser.or (стая с 3 легла)

3 - coverdale (стая с 3 легла)

3 - Rapid (стая с 3 легла)

 

4 - chavdarlk (стая с 4 легла)

4 - karaul (стая с 4 легла)

4 - micyri (апартамент)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край!

Който заявил стая или легло - заявил. Останалите ще спят на паркинга. Или в Манастира, ако монасите ги приютят да не стоят сиротни.

 

Разпределението окончателно:

1 - BlackPearl (сам в двойна стая)

1 - ID A (сам в двойна стая)

2 - Peter_B & XC^^The_Devil^^ (ИЛИ в стая с 2 легла или в незаетата тройна, като цената за нощувката няма да се промени)

2 - fabia_bs & PRO (стая с 2 легла)

2 - lubomirov1985 (стая с 2 легла)

2 - masterOne (стая с 2 легла)

2 - Green_Witch (стая с 2 легла)

2 - Боби Доктора (стая с 2 легла)

 

3 - skodaman (стая с 3 легла)

3 - biser.or (стая с 3 легла)

3 - coverdale (стая с 3 легла)

3 - Rapid (стая с 3 легла)

 

4 - chavdarlk (стая с 4 легла)

4 - karaul (стая с 4 легла)

4 - micyri (апартамент)

 

Останалите, които няма да нощуват са както следва: ivand911, lent, skodera, Skoda_Estelle.

 

Надявам се до понеделник да получа менюто за вечерята, за да може предварително да си изберете гъдилежите за похапване.

 

Също така ще науча повече и за това какво ще се случи с капарото. Предложила съм всеки на място да си плати за запазената стая и когато всички го направят да ми се върне предплатата. Надявам се да приемат това предложение, защото ще е най-лесно за всички.

 

Ако не - ще посочвам с пръст кой ще ми плаща на мен и кой на рецепцията. :smt032

 

И за да не мислите, че крия нещо от вас - капарото е на стойност 250 лв., които при отговор от "Манастира" ще пратя веднага.

 

Очаквайте още информация. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е късно, за резервиране на едно место още?

 

Накрая някой ще бъде позорно набит от полудяла блондинка!

Е чакай де!Аз още чакам последния момент! smile001 smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе Валдес, ела да се видим.... да поразцъкаме, да попаткаме в гората! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чакай де!Аз още чакам последния момент! smile001 smile091

Специално за теб имам прИмоция за 45 лв. тройна стая.

skodaman ми е писал днес, че няма да могат да дойдат. ОБИЧАМ ВИ, ЕЙ!

 

Ако не я щеш - Пловдивчани нещо се ослушваха - та ето сега може да наддавате за стаята.

 

Който разбира - тука се спира! Хайде на тройната стаичка! Само сега - само 45 лв. + закуска за три гърла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелчо???

 

Не се ослушвай, вземи 2 приятелки и грабвай 3ката, Емо няма да плаче много.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелчо???

 

Не се ослушвай, вземи 2 приятелки и грабвай 3ката, Емо няма да плаче много.......

Днеска се сетих за една от там,но била в софия сега и няма да се връща скоро.Ще вкарам постите тук там из бургас smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чакай де!Аз още чакам последния момент! smile001 smile091

 

Айде де, айде де - не се ослушвай !!! Ако трябва ще спиш в мойта стая - специална покана ако няма места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skodaman ми е писал днес, че няма да могат да дойдат. ОБИЧАМ ВИ, ЕЙ!

](*,) ](*,) ](*,) smile011
Ммм да!Ще ти се дигне разхода! smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skodaman ми е писал днес, че няма да могат да дойдат. ОБИЧАМ ВИ, ЕЙ!

](*,) ](*,) ](*,) smile011

smile049

 

Хайде Владо, теб чакаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си търся съквартирант вече. Може ли такова "представяне" от страна на Бургаските фенове! ](*,) ](*,) :smt0344

 

:-k

 

Това келеменце fabia_bs да не е започнал да се разколебава? :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам за следващата подобна среща да се определи заведение, да се види приблизителната бройка на желаещите, прави се резервация и до там. Всеки си преценя дали и къде ще спи. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Здравейте!

Изпращаме Ви част от предлаганите ястия в ресторант "Манастира" в прикачен файл.

За броя и видовете стаи няма проблем.Отбелязани са при нас. За депозита също не е проблем. Ние ще си съберем парите от нощувките на място, а него ще възстановим на Вас когато пристигнете.

 

Хубава вечер!

Маринела Косева - управител"

 

Това е окончателният отговор. Единствения проблем е, че са забравили да прикачат файла с менюто... smile049

 

Последно остават:

7 двойни стаи, 5 тройни, 2 четворни и един апартамент.

 

ЕДНАТА ТРОЙКА СИ ТЪРСИ КВАРТИРАНТИ ЗА ЕДНА НОЩ. Ако спят 2-ма души в нея цената ще е 40 лв., а ако са трима - 45 лв.

 

Утре първата ми работа ще е да пратя капарото. Който когато стигне в Манастира - ще си плати за нощувката и така няма да станат недоразумения с парите. т.е. На мен никой няма да ми дължи или да ми дава нито стотинка. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.