Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

Аз ще спя в Шкодата ;)

 

Ооо Митаче, предполагам знаеш каква спалня става в MB-то..... 3 звезди лукс :mrgreen:

Първото спане безплатно - промоциика, а ако ти хареса, за събора ще се договорим....smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • ivand911

    16

Най-много писали в темата

Местаата изобщо няма да стигнат! Със сигурност ще има още хора който да се запишат, (Разград къде сте ? ) Ще разпитам тук там приятели за някое комплексче ако знаят с повечко места..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей и аз съм в кюпа с жената. Ако нещо се промени ще кажа. запазвам апартамент или студио незнам как ги водят.

 

За Mитачето мога да предложа кожени седалки + DVD smile001

 

 

поздрави smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hotelsvetagora.com/

разполага с:

* хотелска част-105 места

5 апартамента/студио/

8 единични стаи/спалня/

5 тройни стаи

32 двойни стаи

* ресторант-120 места

* панорамна тераса-80 места

* нощен бар-60 места

* конферентна зала-50 места

* сауна,джакузи

* открит басейн-250 места

* ресторант-лятна градина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да повторя:

Ако се организираме до четвъртък-петък, можем да "блокираме и превземем" целия комплекс Болярско село, като имаме обещанието, че ще ни направят отстъпка от цената. Цените, обявени на сайта са актуални, но ако се съберем да изпълним целия комплекс - ще ни излезе по-тънко.

 

Комплекса е с капацитет 40 легла, но ако искаме да сме по 2-ма в стая - може да побере 26 човека.

 

За паркирането няма да има проблеми. Освен паркинга на снимките, мацката каза, че може да се паркира и на някаква полянка вътре в самия комплекс.

 

Има голяма механа, но нямат готвач. За сметка на това работели с ресторант в Търново и на принципа на кетъринга можем да си поръчаме предварително манджите и да ни ги сервират в избрано от нас време.

 

От друга страна "на принципа на селския туризъм" ще имаме пълната свобода ние да си напазарим и да си готвим кой каквото му е сладко. Там - на място.

 

До момента сме:

2 - аз и Младежа

2 - lubomirov1985 и Началника (предполагам)

1 - fabia_bs

3 - skodaman & фемили :mrgreen:

1 - joro-120L

1 - Peter_B

1 - PRO

4 - chavdarlk + фемили :mrgreen:

2 - skodera и lent

3 - pow & фемили :mrgreen: (предполагам)

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

2 - masterOne + Началника (предполагам, че сте двама души)

 

Цитирам написаното по-рано в темата с идеята, че ще се организираме така, че да се съберем повече хора. Нещо, което би могло да се случи с известен компромис.

 

@masterOne, ако сте само двама предполагам, че двойна стая би ви задоволила потребностите, защото ще има семейства с деца на които ще са им по-необходими по-големите помещения... Поне така ми се струва по-справедливо. :roll:

 

@fabia_bs, предложението не е лошо и цените са приемливи. Но пак остава въпроса колко от хората, които ще пътуват сами, ще се съберат в общо 8-те единични стаи и дали ще си намерят другарче за партийка в двойна... Все неща, които зависят от нас самите.

 

Да не говорим, че в Болярско село ще сме сами и няма да пречим на "съседите по неволя". :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз също искам на селоото,но ако не стигнат местата какво правим,другите ще се сърдят,просто търся няккакви подходящи варианти за повече места smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@masterOne, ако сте само двама предполагам, че двойна стая би ви задоволила потребностите, защото ще има семейства с деца на които ще са им по-необходими по-големите помещения... Поне така ми се струва по-справедливо. :roll:

 

 

нямам претенции, хареса ми вградената вана в пода на една от снимките на апартаментите smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили другарчета, най-късно утре ще ви помоля да дадете окончателно информация за това дали ще идвате или не, защото трябва да се обадя отново в Болярско село и да резервирам стаите. До тук сме по-малко отколкото предполагах. Което неминуемо ще означава, че няма да запълним целия комплекс.

 

@masterOne, ако бройката не се измени много може и да ви огрее водоема в средата на хола. :lol: Имай предвид, че това се води VIP апартамент и цената му е 120 лв на нощувка...

 

По последни данни от днес сме:

 

2 - lubomirov1985 и Началника

1 - fabia_bs

3 - skodaman & фемили

1 - Peter_B

1 - PRO

4 - chavdarlk + фемили

2 - skodera и lent

3 - pow & фемили

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

2 - masterOne + Началника

2 - аз и Младежа

 

Общо: 23 броя.

 

Утре ще разпитам и повече за помещенията, в които биха могли да се настанят семействата с децата. т.е. за следните неща:

 

Студио - 60лв.

Тройна стая - 65лв.

Малък Апартамент - 70лв.

Голям апартамент - 80лв.

V.I.P. апартамент - 120лв.

 

п.с. Ако някой от главите на семействата има по-специфични изисквания за децата - нека пише на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах в петък до обяд ще дам окончателен отговор,нещата се свеждат до там дали на 20-21.11 ще съм в БГ.

А какво ще стане ако заявя резервация ,а не дойда?

Green_Witch не може ли да изчакаш до петък,тогава да се обадиш за точните бройки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам, но не виждам смисъл всеки да потвърждава :roll: .

По-добре, ако някой се отказва да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За потвърждения имах предвид хората, които още не са казали със сигурност дали ще идват, но е хубаво, че има и съвестни клЪбЪри, които са толкова отзивчиви.

 

@micyri, утре ще се обадя на мацката от комплекса, с която говорих миналата седмица. Ще я попитам дали мога да й дам окончателната бройка в петък, за да вкараме и тези, които все още не знаят дали ще са в България по това време. ;)

 

2 - lubomirov1985 и Началника

1 - fabia_bs

3 - skodaman & фемили

1 - Peter_B

1 - PRO

4 - chavdarlk + фемили

2 - skodera и lent

3 - pow & фемили

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

2 - masterOne + Началника

3 - biser.or & фемили

2 - аз и Младежа

 

Вече сме 26 калпака. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде karaul-е, записвай и твойта чета, пък нощеска можем да дадем караул в селото smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бързината на светлината записвам четата т.е. АЗ, мойта Възлюбена и още две small's ча'авета :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОВИНИТЕ ОТ ЦАРСКО СЕЛО:

 

Имаме зелена светлина до утре да уточним точната бройка (micyri, само за теб го правим това - да знаеш!)

Наема на целия комплекс, ако сме 35 човека ще излезе около 850 лв.

Сега има няколко варианта.

 

Единия е да разделим тази сума на броя на хората и всеки да даде по равно за нощувката (прави малко по-малко от 25 лв. на човек), а другия е - в зависимост от настаняването всеки да плати колкото му се полага.

 

Това означава, че някои ще платят по 23-25 лв. за легло, а други по 35 лв.

 

От къде се получава разликата? От помещенията, в които ще се настаним. За по-големите помещения с повече места за спане (визирам конкретно семействата с децата) цената на легло скача до 35 лв.

 

Много е вероятно четирима души (извън семействата) да бъдат настанени в един от апартаментите, в който има 2 отделни стаи, но общи баня и тоалетна.

 

Тези, които са заявили само по един брой (не сте много) ако нямат нищо против - могат да спят с някой друг skoda фен в стая.

 

Лично според мен, най-добре ще е (за да няма сърдити) да разделим разходите за наема на целия комплекс по равно: Парите се делят на броя на хората и така всички плащаме една и съща сума на човек.

 

За тези, които биха избрали другия вариант - "всеки му своето" искам да кажа, че няма да спестят повече от 1 лв., ако искат да спят при най-евтиния вариант.

УТРЕ ТРЯБВА ДА КАЖА ТОЧНАТА БРОЙКА НА ХОРАТА, за да ни се направи адекватна оферта.

 

За момента сме:

 

1 - fabia_bs

1 - Peter_B

1 - PRO

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

1 - skodera

1 - lent

 

2 - lubomirov1985 и Началника

2 - masterOne + Началника

2 - аз и Младежа

2 - Боби Доктора и жената

 

3 - pow & фемили

3 - skodaman & фемили

3 - biser.or & фемили

 

4 - chavdarlk + фемили

4 - karaul и четата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Иванчо кажи една съгласна.......Марийка, казало момчето!"

Та да кажа аз съм "ЗА"

да разделим разходите за наема на целия комплекс по равно: Парите се делят на броя на хората и така всички плащаме една и съща сума на човек.

Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е проблем да вземем обща стая с fabia_bs, както беше в Ушев. Обаче защо трябва и децата да плащат пълната сума? Няма ли отстъпки за тях или цените са на помещение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя голяма изненада днес, след поредния разговор с тази мацка се оказа, че цените, обявени на сайта са при условие, че всяка стая, студио или апартамент се наемат от двама души.

 

Т.е. ако двойната стая се наеме от двама души се пада по 25 лв. на легло, но ако се наеме студио за 60 лв. се пада по 30 лв. на легло. Ако в студиото, обаче бъдат настанени трима (а не двама) - цената скача на 90 лв. Без значение дали са двама възрастни с дете или са някаква хипи комуна.

 

Лично на мен логиката малко ми се губи, но мацката не успя да ми обясни защо се получава така.

 

При стаите, в които ще се настаняват по двама души - реално цената не се променя от обявената. Но ако в един апартамент (за който на сайта е обявена цена от 80 лв.) се настанят двама възрастни и две деца, ще се окаже така, че вместо обявените 80 лв. трябва да се плати двойно. Наистина нямам представа как така са го измислили... Може да е свързано с разходите по прането на чаршафите... smile049 smile049 smile049

 

Още не е късно да изберем друго място в Търново, но ако остане така до следващата седмица ще олекна с около 400 лв., защото трябва да им пратя капаро - 50% от крайната цена. И ако някой се откаже в последния момент - ще пукам гуми! smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя голяма изненада днес, след поредния разговор с тази мацка се оказа, че цените, обявени на сайта са при условие, че всяка стая, студио или апартамент се наемат от двама души.

 

Т.е. ако двойната стая се наеме от двама души се пада по 25 лв. на легло, но ако се наеме студио за 60 лв. се пада по 30 лв. на легло. Ако в студиото, обаче бъдат настанени трима (а не двама) - цената скача на 90 лв. Без значение дали са двама възрастни с дете или са някаква хипи комуна.

 

Лично на мен логиката малко ми се губи, но мацката не успя да ми обясни защо се получава така.

 

При стаите, в които ще се настаняват по двама души - реално цената не се променя от обявената. Но ако в един апартамент (за който на сайта е обявена цена от 80 лв.) се настанят двама възрастни и две деца, ще се окаже така, че вместо обявените 80 лв. трябва да се плати двойно. Наистина нямам представа как така са го измислили... Може да е свързано с разходите по прането на чаршафите... smile049 smile049 smile049

 

Още не е късно да изберем друго място в Търново, но ако остане така до следващата седмица ще олекна с около 400 лв., защото трябва да им пратя капаро - 50% от крайната цена. И ако някой се откаже в последния момент - ще пукам гуми! smile096

 

 

Тия за какви се мислят - 50% капаро.Вярно е че е Велико Търново,а не Ушев,но като ходихме да резервираме за Ушев ни поискаха капаро от 20лв.А тук вече говорим за трицифрена сума,която не е малко пари и затова предлагам ако останем на този вариант да се уточним по-бързо кои ще сме и какви предпочитания имаме.Засега нас - "lent" и "skodera" ни бройте без преспиване.Ако решим друго - своевременно ще пиша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма ли поне един местен да обиколи и да даде най-добрите оферти. Тези от Болярското село уж отстъпка щяха да правят, сега нови тарифи за семейства с деца. Уникално! [-X :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ч! Алоу! Трябва ръчичките да ми целувате!

Гледайте на какво попаднах!!!!

 

Разликата между Болярско село и Хотел Бряст:

 

Болярско село:

Не се знае как стои точно въпроса с паркинга и колко коли ще паркираме в тревата.

Ние трябва да си готвим

В цената не влиза нищо друго освен нощувката

 

В Хотел Бряст:

Имат огромна леглова база помещения по вкус и мирис. Ресторант, DJ (Муаха ха ха хах а!) и т.н.

В цената влизат закуската, охраняем паркинг + интернет! (за тези, които ще предават наживо)

 

Цените (със закуската, интернета и паркинга)

Самостоятелно настаняване в двойна стая - 50 лв. (мисля, че нямат единични)

Двойна стая - стандарт 60 лв. (това значи две отделни легла)

Двойна стая - лукс 70 лв. (спалня)

Тройна стая - 80 лв. (подходяща за семействата с по едно детенце, което ще спи на разтегаем диван)

Студио - 100 лв. (подходящо за семействата както с по едно дете, така и с две деца).

Апартамент - 130 лв. (Предимството е, че са две отделни стаи - мама и тати палуват в едната, докато чаветата спят. Примерно.)

 

Държа да отбележа, че независимо дали ще е в студио или в апартамент - цената им не се променя в зависимост от броя на хората в тях.

 

Отстъпката за група може да е между 5 и 10% (зависи от много неща). Утре ще говоря с шефката на хотелчето и ако успея да я убедя да ни дадат тази възможност ще е много хубаво!

 

За сега, най-евтината оферта е на цена около 1000 лв. (8 двойни стаи с 16 човека в тях, 3 тройни стаи за семействата с по едно дете и 2 студия за семействата с по 2 деца). Ако семействата искат по-различни условия - да пишат на лични.

 

Ако ни направят отстъпка от 10% - това прави почти като в Болярско село, с тази малка разлика, че на другия ден ще закусваме, ще имаме интернет и не на последно място - колите ни ще има кой да ги охранява през нощта.

 

Съветвам ви да разцъкате хубаво сайта и да кажете дали да правим радикална промяна в плана. Капарото, което искат предварително е между 10 и 30% от сумата.

 

Ако решим да сме там - трябва да уточним някакво примерно меню, за да ни изхранят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Green_Witch да не плаща за вечерята нищо. Момичето се потроши да ни търси местенце, а ние само да се тупнем наготово.

Браво за поредното откритие, дано този път това е мястото! =D> А паркинга им с какъв капацитет е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.