Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

Ако "Болярско село" и датата 20-21 ноември ви устройват - утре ще им се обадя да питам как стои въпроса за група. Тъпото е, че още не се знае колко хора ще сме... Но не пречи да питам, де. :)

Напълно съм съгласен с теб. Провери какви са им условията за резервация и колко им е реалния капацитет към момента, също така и за евентуални отстъпки при групови посещения. Според мен до края на другата седмица трябва да уточним бройката, пак ви казвам това е Арбанаси, а не Малка Верея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • masterOne

    16

Най-много писали в темата

Той комплекса добре изглежда, ама колко коли ще побере паркинга? 5-6. Не мисля ,че ще побере 15-20 коли? Няма ресторант, доколкото виждам е на самостоятелно готвене? Аз предлагам Интерхотел В.Търново, мисля че за група ще може да се стигне цена от 40 лв за двойна стая. Имат ресторанти, сигурно ще могат да направят голяма маса. Паркинага е голям. От хотела всичко е на едно ходене разстояние,дори и Царевец. За ходене до Арбанаси или дори обяд там в някоя механа се качвате на колите и сте там. Не е задължително където е хотела и там да се яде. Сигурно и в Търново има много механи.

http://bghotelite.com/web_main.php?id=3037

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа! Имаме новини от Болярско Село!

 

Ако се организираме до края на следващата седмица (примерно четвъртък-петък), можем да "блокираме и превземем" целия комплекс Болярско село, като имаме обещанието, че ще ни направят отстъпка от цената. Цените, обявени на сайта са актуални, но ако се съберем да изпълним целия комплекс - ще ни излезе по-тънко.

 

Комплекса е с капацитет 40 легла, но ако искаме да сме по 2-ма в стая - може да побере 26 човека.

 

За паркирането няма да има проблеми. Освен паркинга на снимките, мацката каза, че може да се паркира и на някаква полянка вътре в самия комплекс.

 

Има голяма механа, но нямат готвач. За сметка на това работели с ресторант в Търново и на принципа на кетъринга можем да си поръчаме предварително манджите и да ни ги сервират в избрано от нас време.

 

От друга страна "на принципа на селския туризъм" ще имаме пълната свобода ние да си напазарим и да си готвим кой каквото му е сладко. Там - на място.

 

 

По повод предложението за Интерхотел В.Търново не ми се струва много приемливо, защото според информацията на сайта им най-евтината нощувка "на калпак" е 70 лв, но признавам, че не съм им звъняла, за да питам дали е така наистина.

Давайте да се организираме, че време не остана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа,не така Ице [-X ,и аз готвя и с удоволствие ще се развихря в кухнята,ставаме трима,дори е по-добрия вариант сами да си направим мезелъците и гозбите smile035 smile027 ,давайте да правим организацията,ние сме си в обичайния състав.......аз,жена ми и дъщеря ми smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле. Работата става много дебела. Можем ли да помислим да се отиде от петък вечерта и цялата събота да ни е на разположение, че иначе ще стане само гъз път да види и свят ще ни се завие докато седнем на масата :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерхотела като се кликне на цени пише 42 лева за двойна стая(закуска и басейн). Аз също не съм им звънял дали е така. Те имат стаи които не са подновени и затова са такива цените. Спал съм 2-3 пъти там. Но ако групата е до 26-30 човека и се готви сигурно и селото става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivand911 аз лично нямам нищо против да сме там, но до колкото виждам повечето са навити за Болярско село. А и ако сме само ние и не пречим на никого можем да си стоим до колкото си искаме и да не пречим на никого. :D

 

@Peter_B днес говорих с жената само за 20 срещу 21 ноември. Нямам представа дали нямат заявки за предния ден. Пък и ти колко да пътуваш - ей го де е Пловдив - на един хвърлей от Търново.

 

@pow Аз нямам нищо против да се включа с помощ, но там на място. От тук едва ли ще ми остане време да направя предварителни заготовки. :D

Моля нека до понеделник да потвърдите дали това ще е ПОСЛЕДНО мястото, за да почнем да се броим и в края на седмицата да се видим колко сме, за да се обадя пак на жената и да резервираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов във форума , но тази среща във В.Търново ме зарибява ! Ако ще се състои - бройте и мен .

От Русе други ще има ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо заформя се отново грандиозна среща :smt004 като чета другите мнения и аз съм за болярското село няма де се цепим от мнозинството я smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май ще се съберем повече от 30 човека... кво праим тогаз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май ще се съберем повече от 30 човека... кво праим тогаз?

 

Тези дни си мислех за това. При всички случаи ще има хора, които ще дойдат с децата си и т.н. Ако запълним цялата леглова база (40 легла) и наемем цялото Болярско село - може да се разпределим не точно по 2-ма души в стая.

 

Пример: Двама възрастни и едно дете, ако нямат нищо против може да заемат стая с три легла. Или приятели, които нямат нищо против да спят по трима в стая или нещо такова. Всичко това си зависи от нас. Но пак повтарям - Болярско село е само една от многото възможности за нощуване в Търново. Но, ако сме решили да е там - трябва до края на седмицата да се преброим и да видим кой какво иска като условия за спане, за да разберем дали ще успеем да се сберем там или ще ни е тясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам вече да започнем официалното преброяване. Пишете ме 1 легло за Болярско село. Ако не се реши да е друго, което няма да ми промени решението де smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да мислим за други места,Болярско село е идеално място и мисля че 40 човека ще се съберем без проблем така че да наемем цялата база.Ние сме трима smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам броенето. Нека се организираме по-сериозно, защото няма никакво време. В този четвъртък или петък трябва да се обадя на мацката в Болярско село, за да потвърдя колко сме и дали ще наемем цялото селище.

 

2 - аз и Младежа

2 - lubomirov1985 и Началника (предполагам)

1 - fabia_bs

3 - skodaman & фелими

1 - joro-120L

1 - Peter_B

1 - PRO

1 - dude_BG

2 - skodera и lent

3 - pow & фелими (предполагам)

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

 

От коментарите на колегите micyri, owner, masterOne и ivand911 не стана ясно дали ще дойдат със сигурснот.

skodko, още ли си под въпрос?

 

За сега, от това, което виждам в темата назад сме около 19 човека твърдо. Ъм... май сме малко за цялото Болярско село...

 

Ако съм пропуснала някой - да си каже, че да не спи в Шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще спя в Шкодата ;)

 

Там има доста сериозна тревна площ. Най-коравите може и на палатки. :D

@Skoda_Estelle да те пиша ли в бройката с категоричност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме пишете още, щото не съм сигурен!

 

Ако дойда, ще си търся начин за нощуване - евентуално при гостоприемни търновки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам броенето.....

.......

3 - skodaman & фелими

......

3 - pow & фелими (предполагам)

.

Само не ми стана ясно коя е тази Фелими и защо я пишете 2 пъти smile091

 

Майтап бе да не се обидиш нещо smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам броенето.....

.......

3 - skodaman & фелими

......

3 - pow & фелими (предполагам)

.

Само не ми стана ясно коя е тази Фелими и защо я пишете 2 пъти smile091

 

Майтап бе да не се обидиш нещо

 

Ти се радвай, че не съм написала нещо друго, дет' започва с "Де" и завършва на "били"... Ми човешко е да се греши, а на мен днес ми се отдава доста.

 

Стига майтапи:

 

2 - аз и Младежа

2 - lubomirov1985 и Началника (предполагам)

1 - fabia_bs

3 - skodaman & фемили :mrgreen:

1 - joro-120L

1 - Peter_B

1 - PRO

4 - chavdarlk + фемили :mrgreen:

2 - skodera и lent

3 - pow & фемили :mrgreen: (предполагам)

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

 

До тук 22-ма + Митачето, който ще спи в някоя от шкодите. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче, ухажвай колегата PRO да те пусне да спиш в Супърба му, между предните и задните седалки, хем широко, хем закътано е там. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.