Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

Някой май не е гледал достатъчно внимателно всички снимки.

 

Ето тук е една малка част от момичетата на Skoda Club Bulgaria:

021514241.jpg

 

По скалата на веселбата нашата група грабна най-висока оценка. Блеснахме и с дълбоки познания в народното творчество + силна изява от страна на ето това човече:

 

021513185.jpg

Мисля, че група Черноризец трябва да напишат песен за нея. Най-малкото й го дължат! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • ivand911

    16

Най-много писали в темата

smile035 ТОВА НАИСТИНА БЕШЕ ОСТРОООООООО............

 

Мисля че по-хубаво и да искахме, нямаше как да се получи. Такова избухване не става всеки ден.

 

 

Аз обаче имам една снимка която никой няма smile001

post-4130-138453264554_thumb.jpg.jpg]

 

 

А тази без коментар smile048

post-4130-138453264592_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче имам една снимка която никой няма smile001

ЕТО ТОВА ЧУ... ФОТО ЧАКАХ! smile126 smile126 smile126

Аз пък дочух нещо за маси, дрехи и още нещо по първи петли smile021 Снимка от тогава няма ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

masterOne,трябваше да те подкупя аз със някоя друга бира. smile092

Гледам добре си заснел шефиорските ми умения на заден ход.Тя Динка затова не ми даде да врътна едно кръгче със 120-ката smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето това беше единственото лошо което стана, но за щастие без щети.

 

Аз лично в Неделя едвам станах към обяд и още бях пиян smile048 голямо Овеселяване беше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да изкажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички присъствали и на всички с които се запознах и изкарахме перфектно!!! smile159

 

 

пЪсЪ: Снимки....малко по-нататък - ОБЕЩАНО! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ID A - това са долни инсинуации. Няма такова нещо. :lol:

@biser.or сигурна съм, че ще имаш още доста възможности за тест драйв. :)

@karaul ще те ръчкам много за снимките, защото съм повече от сигурна, че на вашата фотка има доста силни кадри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето това беше единственото лошо което стана, но за щастие без щети.

 

Миии всъщност имаше още една ситуация от подобен характер :oops: , но за щастие и там се разминахме без щети. Ама за късмет нямаше кой да ме снима smile001

Брейй, много спира този Супърб бе Емо. :) Крайно време е да си взема и аз един такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии всъщност имаше още една ситуация от подобен характер :oops: , но за щастие и там се разминахме без щети. Ама за късмет нямаше кой да ме снима smile001

Брейй, много спира този Супърб бе Емо. :) Крайно време е да си взема и аз един такъв!

 

Имаше кой да ви снима, ама фотката се изложи. И все пак - благодарение на един от телефоните имаме малко кадри и от това трасе. А по повод пируетите и страстта ти към карането "на черно" все си мисля, че го направихте това тримата заради мацките, дето се разхождаха по пътя. Емо наби спирачки, за да ги огледа по-добре, Станьо реагира веднага след него, а ти даже се завъртя, за да можеш да ги огледаш още по-добре. Че и те да се обърнат и да те видят по-хубаво.

 

021513074.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че го направихте това тримата заради мацките, дето се разхождаха по пътя.

 

Ейй усети ни значи. Всъщност това си беше нагласена работа. Бяхме го отработили и го приложихме, за да впечатлим гаджетата, ама теб не можахме да те метнем. :D :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи. Готони хора, готина среща, няма как Благодарности на Динка и всички присъствали ! След малко ще има и снимки в другия раздел ;) сега само загатвам :) за новия тандем!

021518660.jpg

ЛЕЛЕ най компрометиращата снимка излезе на яве smile049

 

а колкото до случката в в горичката наситина беше така както петьо е писал всичко го бяхме планирали предварително и изчислено до последния мм :smt004 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а колкото до случката в в горичката наситина беше така както петьо е писал всичко го бяхме планирали предварително и изчислено до последния мм :smt004 smile049

 

Изобщо не се съмнявам, че е било тренирано. Иначе сега единия от вас щеше да търси предна броня, а другия - задна маска. А пък Емо щеше да ви се сърди мноооооооооооого! :lol:

 

Но пируета на MB-то ще си остане едно от най-зрелищните изпълнения с автомобил, които съм виждала на живо. ;)

 

п.с. Вие двамата кога ще качите снимки в подходящия раздел? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Но пируета на MB-то ще си остане едно от най-зрелищните изпълнения с автомобил, които съм виждала на живо.;)

Щом не е направил "Аксел" с двоен толуп, пак добре!

:mrgreen: Пешо, очаквам с нетърпение да се видим.....да разбера аз какви изпълнения си правил! :smt030

 

Много сте готини всички! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Пешо, очаквам с нетърпение да се видим.....да разбера аз какви изпълнения си правил! :smt030

 

Видя две хубави момичета на тесен и мокър път в горичка и като истински Кумчо Вълчо - дръпна ръчната, за да се извърти и да ги огледа и "от зад" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Пешо, очаквам с нетърпение да се видим.....да разбера аз какви изпълнения си правил! :smt030

 

Видя две хубави момичета на тесен и мокър път в горичка и като истински Кумчо Вълчо - дръпна ръчната, за да се извърти и да ги огледа и "от зад" :lol:

Не вярвам!

Ще каже той! Всичко ще си каже! :D

 

Поздрави. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

п.с. Вие двамата кога ще качите снимки в подходящия раздел? :-k

 

кумчо вълчо - ахахах яко \:D/

 

а в кой раздел трябва да качим снимки несщо неможах да го загрея smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че го направихте това тримата заради мацките, дето се разхождаха по пътя.

Ами те ми махнаха и аз спрях да се качат, ама колегите отзад ги изплашиха! То не бяха спирачки, суркане, финтове, аааа smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че го направихте това тримата заради мацките, дето се разхождаха по пътя.

Ами те ми махнаха и аз спрях да се качат, ама колегите отзад ги изплашиха! То не бяха спирачки, суркане, финтове, аааа smile091

 

Защо не каза - аз щях да ви ги превозя до Царевец, пък после... Знае ли се... едната можеше да стане Бургазлийка, а другата Пловдивчанка... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че го направихте това тримата заради мацките, дето се разхождаха по пътя.

Ами те ми махнаха и аз спрях да се качат, ама колегите отзад ги изплашиха! То не бяха спирачки, суркане, финтове, аааа smile091

 

xaxax smile091

искахме да ги впечатлим как спират по старите шкоди с някои друг финт ама то ко стана те са уплашиха и накрая никъде не се качиха :-k дори и при Динка. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.