Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

Ако не е късно,бройте ни и нас-двама възрастни и едно дете.

 

П.П.И аз съм на мнение,че 20-30лв.,повече,за по-добри условия,за един ден,не е проблем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • ivand911

    16

Най-много писали в темата

Значи може там да обядваме smile091

Това ли трябва да е Манастира?

Да. Според тоя сайт, цените за Манастира(закуска) и Момина крепост са актуални: http://niktravel.com/content/view/299/364/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок нека сме солидарни и единни. В крайна сметка няма да живеем там. Нека да е място което е ценово по-приемливо.

Аз съм за сбирката като цяло без значение къде ще е.

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок нека сме солидарни и единни. В крайна сметка няма да живеем там. Нека да е място което е ценово по-приемливо.

Аз съм за сбирката като цяло без значение къде ще е.

 

smile056

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за манастира. Тоя път идвам на срещата! Ако няма сняг ще дойда с шкода, ако има идвам с комби опел, пък и на Митака да му е по-широко :mrgreen: Така че запишете 2 души и едентуално малко чааве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май ще" паднем от 3 стола на земята"!!! :-k

 

Ей, на теб ще ти пратя телефона всеки момент. Май за Манастира са повечето гласове, за това - нека да е там. След като отговорих на личните и проверих какво става тука - ще се обадя до 10 минути, за да ги разпитам. Ти, ако имаш яснота - можеш да пратиш едно лично. Само ми кажи, ако идвате ... само ти ли ще си или цялото семейство? в смисъл... трябват ми броя на хората и евентуално вида стая.

 

За сега сме горе-долу така:

 

 

7 двойни стаи, от които 5 човека по принцип ще дойдат сами и... За да излезе по-тънко, ако нямат нищо против ще ги настаним по двама в стая.

 

5 тройни стаи по 2 възрастни и едно дете.

 

2 четворни стаи по 2 възрастни и 2 деца.

 

В сметките са включени Rapid и coverdale. Да не се притесняват.

 

В случая говоря само за нощувките. Ето как сме се наредили за сега:

 

1 - fabia_bs

1 - Peter_B

1 - PRO

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

 

2 - lubomirov1985

2 - masterOne

2 - Green_Witch

2 - Боби Доктора

 

3 - pow

3 - skodaman

3 - biser.or

3 - coverdale

3 - Rapid

 

4 - chavdarlk

4 - karaul

 

Имайте предвид, че ще има още хора, които няма да нощуват. За сега като гледам има трима заявили такова желание - Митачето и любезните ни домакини от Стара Загора. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Манастира има още 2 групи, които евентуално ще спят там на същата дата, като едната от групите ще празнува и някакъв юбилей в ресторанта. :-k

 

Тези дни щели да ми се обадят да ми кажат със сигурност дали ще може да ни побере и нас там. Ама това малко усложнява и нещата с паркинга.

Няма угодия, ей!

 

п.с. Цените на сайта са актуални. Смята се по 14 лв. на легло. т.е. ако в четворна стая спят 3-ма души ще се приеме като тройка и цената няма да е 56 лв., а 45 лв. Но пък може да се окаже така, че да не могат да ни съберат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако другата група са и те само за събота нощувка, предлагам да ги изпреварим и да заемем паркинга. smile117 \:D/ smile096

 

Така... Освен нас в Манастира ще има още две групи - едната вечерта си е "поръчала" юбилей в ресторанта, а другата за сега са 20 човека + евентуално още 20, но още не било сигурно!!!

 

Говорих с жената за обяда на 20, че нали ще има и другарчета, които няма да спят. Та, който превари - той завари. На паркинга може и да се съберем. Само да сме здрави и да нямаме проблеми.

 

Като стигнете там и седнете на обяд - всеки ще си поръча каквото му е сладко, но имайте предвид, че за вечерта трябва предварително да си изберем някакви храни, за да имат готовност в ресторанта. В смисъл, че на обяд май няма да е толкова натоварено, както вечерта.

 

Ние с Младежа още не е сигурно кога точно ще пристигнем, че на него смените събота и неделя са му малко криви, за това не ни чакайте за обяда.

 

Това, което съм заявила като стаи за спане са:

 

7 двойни стаи, 5 тройни, 2 четворни и апартамент под въпрос, за фамилията на micyri.

 

7-те двойни са общо 280 лв. (40 лв. на стая)

5-те тройни - 220 лв. (45 лв. на стая)

2-те четворни - 112 лв. (56 лв. на стая)

Апартамента (евентуално) - 60 лв.

 

Общо като сума, заедно с апартамента излиза 672 лв.

 

Аз имам ангажимента да пратя капарото, което после ще се приспадне от сумата, така, че се пригответе да ми давате пачки по стотачки. smile168

НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ! ЩЕ СЕ ВИДИМ В ТЪРНОВО! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от колегите отпада с неговата челяд, а стаите вече са уговорени. Ако някой иска да дойде, ама нещо се колебае - да знае, че има една тройка, която се освободи в най-подходящия момент!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Здравейте!

Потвърждаваме направената от Вас резервация за настаняване на група за дата 20.11.2010г. във ваканционно селище "Манастира" за описаните от Вас видове стаи. Цените са с включени закуски за групата. Може ако желаете да Ви изпратим част от предлаганите ястия в ресторанта за да може да си подберете нещо за вечеря, за да не чакате на място. Групата ще ползва и 10% отстъпка от цената на храната.За вечерта ще има дисководещ без допълнително заплащане."

 

Това го получих преди малко. Ако никой не заеме освободената в последния момент тройна стая утре ще се опитам да я "отпиша в списъка".

 

micyri е в играта.

 

Не мога да мисля и да смятам сега, че днес ми дойде много всичко. Ако някой ще се отказва - да казва сега или да взима пари назаем за да идва, че иначе ще ви режа гумите с нож и ще ви надупча таваните с шило! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ще се отказва - да казва сега или да взима пари назаем за да идва, че иначе ще ви режа гумите с нож и ще ви надупча таваните с шило!

smile012 Значи идвам! smile091 От колко часа е настаняването в събота?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах нищо за капарото,трябва ли да се плаща нещо предварително.

Понеже утре тръгвам на път за Германия(за 10 дена,живот и здраве),но ще следя форума и от време на време се закачам някъде за свободен WI-FI.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капарото го поема Green_Witch, на място в хотела ще се разплатим с нея.

Лек път на теб и ако те спрат от Ахтунг контроле им искай запис тоз път smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капарото е мой ангажимент. Разбрали сме се и за сумата. Другата седмица ще го пратя, но преди да се стигне до там трябва да уточним какво правим точно със стаите. Ще им поискам и меню, за да сме наясно какво се предлага като храна. То ще е по-скоро за вечерята.

 

За обяда - всеки ще си поръчва каквото му е сладко, но може да му се наложи да почака, защото ще ни готвят след поръчката на всеки един от нас. Ако сте много гладни - поръчвайте аламинути. :lol:

Последно как стои въпроса с нощувките:

 

1 - Peter_B

1 - tod.or

1 - XC^^The_Devil^^

Първите трима са получили съобщение, за да се доуточни настаняването им.

Останалите са както следва:

 

2 fabia_bs & PRO (стая с 2 легла)

2 - lubomirov1985 (стая с 2 легла)

2 - masterOne (стая с 2 легла)

2 - Green_Witch (стая с 2 легла)

2 - Боби Доктора (стая с 2 легла)

 

3 - (незаета стая с три легла)

3 - skodaman (стая с 3 легла)

3 - biser.or (стая с 3 легла)

3 - coverdale (стая с 3 легла)

3 - Rapid (стая с 3 легла)

 

4 - chavdarlk (стая с 4 легла)

4 - karaul (стая с 4 легла)

4 - micyri (апартамент)

 

Освен всички нас ще има още трима души, които ще дойдат на 20-ти за през деня. Това са lent, skodera и Skoda_Estelle

 

Общо за сега сме точно 40 човека за обедното парти.

 

По повод въпроса за удачния час за настаняване - не мога да ви кажа. Логично е да е около обед... Ако имат свободни стаи и могат да ви настанят по-рано, едва ли ще ви върнат. Ако не - ще хапнем и пийнем на обяд и после с багажите и в стаите.

 

Ако получа още информация, ще пиша за да сте наясно какво и как. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е късно, за резервиране на едно место още?

 

Накрая някой ще бъде позорно набит от полудяла блондинка!

 

Само едно място ли искаш? В смисъл - ще имаш ли нещо против да спиш с още някой в една стая? Питам, защото ако и ти се включиш - двете двойни стаи предвидени за тримата души, които ще идват самосиндикално ще ви поберат точно. Така всеки от вас ще плати по 20 лв. за нощувка + закуска. Ако искаш да спиш сам в стая - цената е 30 лв.

 

Ти си прецени. Ако искаш - драсни ми лично.

 

Ако някой се присети утре, че ще идва - да знае, че ще е закъснял. 40 човека Петко не чакат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От лично съобщение до мен tod.or ми казва ,че няма да идва на срещата, сигурно ще потвърди и тук. Аз мисля да дойда да се запознаем, но ще спя в роднини в Лясковец. Остава да уточним , каква ще е организацията на посещението. Посещаване на Лясковския манастир който е на 500 м от Манстира, посещение на Арбанаси, посещение на Царевец и центъра на В.Т. Трябва да се внимава с паркирането във В.Т. ако не искате колата ви да мине до вас качена на паяк. Там не се шегуват с паркирането на главната улица и навсякъде в града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.