Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова цел за превземане - Велико Търново! (20-21 ноември)


Green_Witch

Recommended Posts

Понеже много взехте да ме натискате да ви организирам следващия Шкода манифестация, види се - мястото е избрано.

 

Първо превзехме Пловдив, миналата седмица падна и Стара Загора. Сега ще се прицелим още по-високо. В старата столица.

 

VelikoTarnovo.jpg

Велико Търново е красив град, с много забележителности за разглеждане, а пък Царевец е едно чудно местенце за зимни снимки с любимките ни...

 

Предложението е да не е твърде скоро, за да сложим зимните гуми и да понавали малко снежец.

По повод нощувките - който има някакви контакти с търновци - нека да даде идеи. Аз ползвах официалния сайт на града и раздела му за хотелите. Това, което ми хвана окото са следните места:

"Имението" Двойна стая - 65 лв.

 

"Болярско село" Двойна стая - 50 лв.

 

А пък ако искаме да сме на пъпа на Търново - "Трапезица" като цени и леглова база май ни устройва повече от всичко останало. Двойна стая около 40 лв.

 

Толкова от мен - сега остава вие да свършите всичко останало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 298
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    64

  • PRO

    33

  • micyri

    16

  • ivand911

    16

Най-много писали в темата

До момента предложените места гласувам +1 за болярско село.

Нека някой от ВТ или пък знае готини места около ВТ да предложи още места smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арбанаси, разбира се! smile049

 

А бе хора свят ми се зави от пътуване бре :mrgreen: .

Пешо, кво става? Ще ходим ли? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kaloianovakrepost.com/wordpress/

 

Това е предложението от мен. Кръчмата е огромна и ще се получи супер зимен събор на маса :) Надявам се да се включат и колегите от Варна и околията:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kaloianovakrepost.com/wordpress/

 

Това е предложението от мен. Кръчмата е огромна и ще се получи супер зимен събор на маса :) Надявам се да се включат и колегите от Варна и околията:)

 

Не го предложих, защото легловата им база е доста скромна в сравнение с горните предложения ("Хотелът предлага 10 стаи, 2 стаи лукс и 2 стаи VIP."). Има и още един минус - там май често пеят някакви поп-фолк тупалки. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да съм тука,бройте ме и мене.Ако бяхте пуснали темата вчера,нещата щяха да са други. ](*,) От днес съм отпускар.Здраве да е !

Казвайте за дата,че да правиме сметки от сега. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че ще има къде да тестваме зимните гуми smile091

И аз съм ЗА Болярско село! Добре ще е кръчмата да има възможност за огромна маса и всички да сме заедно този път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, кво става? Ще ходим ли? :D

 

:D Ако обещаеш да ме повозиш, че нали знаеш - Снежанка легна да спи зимен сън smile049

 

Не го предложих, защото....... Има и още един минус - там май често пеят някакви поп-фолк тупалки.

 

Ооо тамън тамън. Ей на тази музика влиза най добре карнобатската отлежала smile092 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, място за возене все ще ти намерим, ама чалга няма да ти дадем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, място за возене все ще ти намерим, ама чалга няма да ти дадем...

 

Ние на него не, ама той ако запее... :lol:

 

Момчета и момичета, датата около 20-21 ноември устройва ли ни като дата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен няма как да рпопусна най вероятно ще сме с lent двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен няма как да рпопусна най вероятно ще сме с lent двамата.

 

Да,и аз идвам,ако не излезе нещо непредвидимо в последния момент \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, датата около 20-21 ноември устройва ли ни като дата?

Устройва ни. Но дайте да уточняваме бройките, че тази дестинация не е като Малката Верея. Добре ще е по-рано този път да резервираме, сигурно и парички ще искат предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, място за возене все ще ти намерим, ама чалга няма да ти дадем...

 

Ние на него не, ама той ако запее... :lol:

 

Ааа не! После ще вземете да ме викате по сватби и кръщенета... Няма да има отърване...smile092

 

Иначе за дата претенции нямам. Само ако може да се изясни поне две седмици по-рано, че да си освободя графика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако "Болярско село" и датата 20-21 ноември ви устройват - утре ще им се обадя да питам как стои въпроса за група. Тъпото е, че още не се знае колко хора ще сме... Но не пречи да питам, де. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене е твърде рано да кажат хората дали могат да дойдат.Онзи ден се пребрахме от срещата във стз.Нека да мине малко време, а ние ще си обновяваме темата от време на време да не потъне в пайжини smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене е твърде рано да кажат хората дали могат да дойдат.Онзи ден се пребрахме от срещата във стз.Нека да мине малко време, а ние ще си обновяваме темата от време на време да не потъне в пайжини smile056

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.