Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Непознат звук О1


dsangelov

Recommended Posts

Появи се днес сутринта,преди да запаля мотора.При подаване на контакт се чу пищящ звук с продължителност около секунда откъм централната конзола на таблото.Наподобява предупредителните звуци за гориво,ниска околна температура,забравена ръчна спирачка......,но не е никой от тях.После по време на движеие също се появи. Не е съпроводен с никаква индикация на таблото,появата му е хаотична,без зависимост от скорост,предавка,обороти.За 50 км градско се появи 8-10 пъти-понякога на контакт,понякога в движение.Ваг-кома не показва никакви грешки.

Колата е О1 AHF 2001г.Някой има ли идея какво е това? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да не ти свети някоя лампа на таблото. провери нивото на всички флуиди, ръчната, светлини и т.н.

Друго не се сещам аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква температура ти показва на таблото? При рязко падане обикновено предупреждава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Антифриза беше на min, долях и спря да пищи.Инересно защо обаче нямам лампа?При всички ли е така? :?: :?: :?:Elegans е колата :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Га е студено, при мен също пищи при първия студ преди да долея, но ми светва на таблото лампа, "термометър с вълнички" :lol: . Също съм с Елеганс.

Затова по-горе ти писах да пуснеш тест на таблото с Ваг-кома.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж където ти изписва външната температура, дали се появява снежинка. Има функция при падене под 5 градуса, да ти покаже външната температура (дори и в момента да си с друго показание: час, разход и т.н.) с мигане първите секунди и непрекъснат звук. Предупреждава те за опасност от заледяване на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Га е студено, при мен също пищи при първия студ преди да долея, но ми светва на таблото лампа, "термометър с вълнички" :lol: . Също съм с Елеганс.

Затова по-горе ти писах да пуснеш тест на таблото с Ваг-кома.

Успех.

с доливане само се оправи проблема :) ,лампата термометър с вълнички свети,когато съм на контакт-после угасва.....Ваг-кома не хвана никакъв проблем,но важното е че се оправи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.