Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 1.9 TDI SLX


lukco56

Recommended Posts

smile159 Ако има някой с този модел Шкода може да сподели с мен ако има някакви особености в двигателя, купето и оборудването, защото от днес съм притежател и водач на такова бижу, ама нямам никакви книжки, ръководства и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито smile159

Виж в "Литература", от там може да намериш доста полезни материали. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Много безаварийни километри и със здраве да си я караш.

Радвам се че Варненската група се увеличава.

Дай някоя друга снимчица на автомобила ,година ,изминати километри и т.н.

Иначе използвай търсачката за да разбереш нещо повече или проблеми около този модел.

Няма и да е лошо да се запознаем ,така че следи темата "Варна-всяка 1-ва и 3-та неделя на месеца" в раздел "срещи".

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата, 110кс, комби.

Особености - смяна на ангренажен ремък - 800лв, данък - 166лв.

Наскоро и се прецака таблото и още не е оправено - в сервиза на VAG една седмица не могат да я оправят или не могат да стигнат до нея.

Иначе - върви много, харчи малко, общо взето е добре, кефи ме :)

Ако искаш Ръководство за експлоатация на български - дай мейл и ще ти го пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси във форума има координатите на един майстор по таблата от Стара Загора.Колегите са много доволни от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.