Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни спирачни дискове за Фабиа 1


Dimitrovdimi

Recommended Posts

Здравейте,

от скоро забелязах леко тресене на волана и ританена педала на спирачките при използване на спиразки в интервала 80-130 km/h.

Според мене това е от изкривени дискове.

Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели дали мисля във вярната насока.

Ако някой е сменял дискове да каже каква марка е предпочел и защо.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на такситата си слагам само АТЕ

иначе относно симптомите-правилна насока на мислене :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Brembo с накладки АТЕ.

Имах навремето самарка и смених дискове поради същите симптоми. Не помогна - било то кофти предни гуми или гъзоръки гумаджии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година-същите симптоми, нови дискове и накладки и проблема се реши. За марката дискусията може да стане като тази за гумите, но все пак : Ate, textar, trw, ebc...най-добре купени от офиц.вносител или от търговец на когото имаш доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са чисто нови. Дисковете ще се сменят с АТЕ или Brembo, нямат голяма разлика в цената. Наклатки имам един нов комплект на Bosch ще сложа тях.

 

Благодаря за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.