Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми и джанти за зимата


scarymovie

Recommended Posts

Здравейте,

интересувам се да ме посъветвате какво да правя с гумите и джантите за зимата. В момента съм с 17ки лети джанти с гуми 225/45. Решил съм да си купя 16ки за зимата с гума 205/55 и ходих до Шкода Ауто да видя как са цените като мислех да си взимам 16ки стоманени с тасове. Оказа се,че комплекта тас с джантата стоманена излиза колкото една лета джанта от по-ефтините марки - например HRS. Така сега дилемата какви да сложа, какво ще ми предложите да взема стоманените или да си купя лети пък макар да са от по ефтините марки. Забравих да кажа колата е Skoda Superb Business 1.8 TSI.

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам лети джанти rial. Цена качество са супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

point s

points.bg

Аз ги купих от един от поддилърите на point s от Сливен. Допълнително прави 40-60лв. отстъпка на джанта.

Частно лице: Георги

Град: Сливен

Телефон: 0896710974

www.rial.de

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се чудих с какви джанти и гуми да карам през зимата,но понеже си имам още един комплект 17-ки,същите като летните-TRIFID,барабар със зимни Семперит-225/45/,това ще е!И без това ми предстои пътуване до австрийските Алпи, през януари,таман ще ги тествам,дано да нямам проблеми с тях.Досега ,пет години с 15-ките,195/65 на Октавията с едни и същи ал. джанти, никакви ядове,зимно време и в България и в чужбина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

купи си само гуми и сиги слагай на тия ляти джанти и нямаш никва грижа

аз така карам вече 2 зими и не сам спрял никъде и в балкана ходих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.