Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Под обектива!


micyri

Recommended Posts

Онзи ден при поредното ми пътуване в Германия,бях изловен от екип на телевизия SAT 1(предаването Achtung-kontrolle) и мобилни митничари.При последвалата проверка и не намирането на наркотици в камиона ми smile045 ,последва малко репортажче и интервю с мен и митничаря,на който на не много добър немски им обесних ,че е добре да понаучат и малко руски за по-добра комуникация с колеги от източния блок,а и руския сега е на мода.И за финал ги помолих и аз да документирам случката,на което те много се учудиха.

post-3740-138453258738_thumb.jpg

митничаря естествено отказа,може би защото беше под прекритие smile049,но беше добър като фотограф!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, Цецко - да видят другарите немци и тука какви репортери имаме и че не могат с нищо да ни стреснат, изненадат или уплашат, еле па тебе.

 

smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да си облепиш камиончето с клубни стикери ,че да има другия път кво да снимат.

 

П П И съм ти обиден ,че минаваш през наше село без да се обадиш на моя милост.

Ма не ти се сърдя ,щото другия път знам ще се обадиш. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха браво! Добре си ги контрирал. В кое предаване можем да те гледаме?

предаването е "achtung-kontrolle" по SAT 1 и Kabel 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предаването е "achtung-kontrolle" по SAT 1 и Kabel 1

Уф това го дават всеки ден, дано успеем да те видим. На сайта на Кабел 1 има записи на минали предавания, но се излъчва само за Германия :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

журналиста ми каза че до месец ще го направят,щото те снимат всеки ден и имат много материял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така!Нема само мен да ме спират в Deutschland я! smile092

Е то твойто беше щото не спря на стоп палка при 250+км/ч smile091

 

журналиста ми каза че до месец ще го направят,щото те снимат всеки ден и имат много материял.

Аз им гледам понякога в събота предаването, но сега ще се постарая ноемврийските да ги следя всеки ден \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, от много места се чува вече, немците са се разшетали, явно доста паплач им идва отвсякъде, опитват се да въведат ред, ама ще видим докъде ще стигнат. Аз лично изцяло ги подкрепям, без никога да съм ходил в Германия, но май няма да могат да се преборят и да си запазят стандарта, а по-скоро ще се превърнат в.

http://mamkamu.blog.bg/politika/2010/08 ... n-o.596433

"Федерална република Туркланд" smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

micyri къде те спряха тез за проверка? Дават, че в днешното предаване ще спират LKW по пътя за Берлин или нещо подобно.

Uwe Lind und Cathlen Fischer vom Bundesamt für Güterverkehr sind am Stadtautobahnring Berlin unterwegs. Seit mehr als zehn Jahren kontrollieren die beiden vor allem Lkw-Fahrer auf Sicherheit im Straßenverkehr. Und: Die Politessen Rosi Dannhauer und Peggy Walter vom Ordnungsamt Wernigerode im Harz lassen heute Falschparker abschleppen. Schnell sind die ersten Fahrzeuge auf den Abschlepper geladen, da kommen auch schon die ersten lautstarken Beschwerden...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

micyri къде те спряха тез за проверка? Дават, че в днешното предаване ще спират LKW по пътя за Берлин или нещо подобно.
Uwe Lind und Cathlen Fischer vom Bundesamt für Güterverkehr sind am Stadtautobahnring Berlin unterwegs. Seit mehr als zehn Jahren kontrollieren die beiden vor allem Lkw-Fahrer auf Sicherheit im Straßenverkehr. Und: Die Politessen Rosi Dannhauer und Peggy Walter vom Ordnungsamt Wernigerode im Harz lassen heute Falschparker abschleppen. Schnell sind die ersten Fahrzeuge auf den Abschlepper geladen, da kommen auch schon die ersten lautstarken Beschwerden...

А4 между Колн и Аахен посока Аахен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо ти се бягал към Белгия. Значи може да си в друго предаване, аз ги следя де smile027

точно...към Белгия.

Значи свиркай ако има репортаж от Колн,Аахен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ но май няма да могат да се преборят и да си запазят стандарта, а по-скоро ще се превърнат в.

http://mamkamu.blog.bg/politika/2010/08 ... n-o.596433

"Федерална република Туркланд"

 

Прав си!Късно се сетиха!

 

Късметлия си Цецо!Аз два ден обикалях него вилает,ама .... smile045 Кьорав полицай не видях,дори на границата беше пусто!Трябваше днес да ме вземеш с тебе към Кьолн,че да се запозная с каката :D лек път и .... звънкай като идваш в "Тукланд"

 

п.п. забравих да спомена че фона на снимката е страхотен!Павета и тая голяма локва!!! :))))) не се намира лесно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така!Нема само мен да ме спират в Deutschland я! smile092

Няма да им спираш я.. стоп палки раоти непризнаваме smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале тук ако вземат да правят такова предаване за седмица що материал ще натрупат, че цяла година няма да могат да го извъртят. smile001

 

И правилно мислят, да вземат че да понаучат малко руски хайваните, няма само аз...

моткат ми се тука по червения площад, снимат са кат' маймуни и като се позагубят малко и....шпрехен зи дойч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.