Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Голем празник е днес.....


РусенскоВарено

Recommended Posts

.....Димитровден. Честито на колегите именяци - esto, Nicolas, Krankenstein, edition100, pigoff, Skoda_Estelle, Полуоската :mrgreen: и всички останали - знайни и незнайни. Весел Празник, да илядите, да се свети името ви и винаги да сте на късмета в ръцете и на щастието в очите. smile027

 

НАЗДРАВЕ !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И със здраве да си носим името.

Днес също е празник на Сторителя и Архитекта, така че имам двоен празник... smile159

Честит празник на всички в бранша... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на имениците ! Само хубави неща ви пожелавам на всички !!!

 

ПП: Esto, честит празник и на теб, жив и здрав и все повече креативност да прилагаш (ако има на къде) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на всички именяци, да са живи и здрави и от щастие да се не отърват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.И.Д. Бъдете живи и здрави и живейте така, че името ви да се гордее с вас :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на именниците! Да сте здрави, да нямате никакви грижи и колите да вървят много и да харчат малко! smile027 Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aй ми'си! черпя виртуално кой к'во и колкото си поръча smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.