Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кабели за свещи за Oктавия 1


sashonedev

Recommended Posts

Здравейте, днес ми пробиха кабелите на 1и2 цилиндър(за което май беше време- оригинални на 106758км),та въпросът ми е следния от къде (от пловдив съм) и какви кабели да си купя защото днес попитах на 2-3 места и нямаше по-евтини от 117лв. моделът е 1,6 74kw(102к.с.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година взех кабели ТЕСЛА от Косер.Мисля,че бяха около 55лв.Кабелите са силиконови,меки и ми казаха,че били много качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен с един качествен изолирбан работата ще се оправи !

Ако пробива е близо до металния накрайник който отива към свещите (лула май се казваше) и точно там шунтира свеща, може внимателно да се премахне металната луличка и да се изолира пробива ! Поне при мен на единия цилиндар така направих от известно време и всичко е на 6 :smt017

Естествено ако не ти се занимава, си купуваш нови като бял човек \:D/ и си ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много послушах колегата и отидох в косер-а на В.Априлов и се оказа че имам познат там и кабелите тесла ги взех за 41,20лв. Странно защо по другите магазини нямаше под 100 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много послушах колегата и отидох в косер-а на В.Априлов и се оказа че имам познат там и кабелите тесла ги взех за 41,20лв. Странно защо по другите магазини нямаше под 100 лв.

 

 

А какви свещи да си взема за моята(Skoda Oktavia Combi Ambiente 1.6i SR 2001),и от къде? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много послушах колегата и отидох в косер-а на В.Априлов и се оказа че имам познат там и кабелите тесла ги взех за 41,20лв. Странно защо по другите магазини нямаше под 100 лв.

 

 

А какви свещи да си взема за моята(Skoda Oktavia Combi Ambiente 1.6i SR 2001),и от къде? ;)

тесла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.