Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

температуен уред на шкода октавия 1.9 TDI


moremi

Recommended Posts

Здравеите ,имам следния проблем моля ако няки е имал същтият да сподели.От няколко дни при парвоначално стартиране след около 2 мин.ми светва датчикът на водата,след около 5 минути спира и после няма никакъв проблем до другата сутрин.Има си антифриз нивото е нормално само тази лампичка.Ако някои е имал подобно нешто нека да сподели и как се отстранява.Предварително Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долей съвсем малко антифриз(нищо, че е с нормално ниво) и ще спре да ти свети лампата. Доста е дискутиран този проблем из форума - най-вероятно е от датчика за ниво в казанчето.

 

Що в този раздел? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета все пак а за раздела нямам идея къде да пиша и за това пиша кадето ми падне.

Идеите са ясно написани в началото на форума и се наричат ПРАВИЛА. При липса на собствени спокойно можеш да почерпиш от извора. Оправи мааааааааа-а-а-а-а-алко и правописа и всичко ще е ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.