Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прекарване на силов кабел за усилвател във Фабия 1


Recommended Posts

Браво, колега. Препоръчвам ти да сложиш протектори на говорителите ако смяташ да носиш все пак няк'ви неща в багажника. Кората, на която са елипсите подсилвал ли си я ? Не трака ли ? Това е моя Фабианс s_flag

post-4409-138453428322_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Решетка бях сложил на 306цата, но и говорителя и решетката ги продадох. smile021

Оставих си 309тката. За сега ще е без решетка понеже не ми се дават 30+ лева за такава smile049

Кората не съм я подсилвал. Колата е седан и под нея има оребрена ламарина. НО мисля да направя по 1 фланец м/у кората и ламарината и да знам, че са хванати както трябва елипсите. Сега са закрапени с винтове само за кората. :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Здравей колега. Решетка бях сложил на 306цата, но и говорителя и решетката ги продадох. smile021

Що не казваш в кого са а ? :D Продадох ги каза. smile027 smile091 Уведоми колегите че решетка и говорителя са в мен нали се пак сме басс маняците на Русе. :smt017

post-7168-138453442249_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте

Аз също правя нещо в момента но имам един проблем не мога да реша проблема с сигналния кабел за стереото което ще слагам , нали знаете има един плюсов кабел който трябва да даде сигнал за стартиране и изключване на системата. За контакт ми е свързан в момента но това не ме радва искам на някаква междинна позиция на ключа примерно , и ми е много интересно какво работи преди подаване на контакт при вкаран ключ.

А за моя проект инфото тук много ми помогна като я завърша ще раздуя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не ми стана нещо ясно.

 

+ взех от буксата на CD-то и си сложих прекъсвач /скрих го в пепелника до скоростния лост/. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Аз също правя нещо в момента но имам един проблем не мога да реша проблема с сигналния кабел за стереото което ще слагам , нали знаете има един плюсов кабел който трябва да даде сигнал за стартиране и изключване на системата. За контакт ми е свързан в момента но това не ме радва искам на някаква междинна позиция на ключа примерно , и ми е много интересно какво работи преди подаване на контакт при вкаран ключ.

А за моя проект инфото тук много ми помогна като я завърша ще раздуя .

От цд -то се взема , синия кабел е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Аз също правя нещо в .............................................. завърша ще раздуя .

От цд -то се взема , синия кабел е.

Не си разбрал аз го имам и знам кой е, но нямаше с какво да му подам сигнал да стартира и същевременно спира , понеже беше вързано за контакта на запалване . Сега го сложих към вентилацията и си е супер , малко преди контакт си бачка.

А иначе моя проект в данни ще изглежда така.

Мултимедия VX709E на Кларион

http://www.clarion.com/bg/bg/products/2 ... 47467.html

усилвател -Alpine-MRP-M500

http://www.crutchfield.com/S-WxJy7gtw2w ... -M500.html

кабели силови си взех от Радимекс

басссс. Кларион SW3013B

http://www.clarion.com/bg/bg/products/2 ... 46892.html

Имам и това но за сега не мисля да го монтиран но ще прекарам кабели

http://www.crutchfield.com/S-i8YLabZLk7 ... etails-tab

, решил съм да сменя говорителите в вратите и тогава усилвателче за сега мисля да се разделя с него .

Е ако някой може да даде мнение ще съм благодарен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.