Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интериор L&K


masterOne

Recommended Posts

Зависи от автомобила и желанието на клиента но към 1200 лева може да излезне всички седалки + аплика на вратите от изкуствена кожа. Неискам да посреднича, затова ако някой има желание да инвестира пари, най-добре да отиде с автомобила на място за да му кажат точно. Има избор от много цветове на алкантара, естествена, изкуствена и перфорирана кожа, както и различни цветове на конците с които се ушиват.

С повече въображение може да се направят интересни неща, само разгледайте сайта им и ще ме разберете. :smt032

 

п.п. надявам се че там ще се появи и моята L&K

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    31

  • bega4kata

    7

  • lubomirov1985

    5

  • Biohazard

    4

Най-много писали в темата

С Т Р А Х О Т Н О !!! Направо ме разби как седи надписа!!!

Аз преди 2 години питах точно тях /и още едни пичове/ относно тази точно бордерия, но трябваше да имат мостра... Та се примирих с промяна на уредите на таблото само и оставих надписите на седалките за по-натам във времето. Явно разполагат с мостра вече както е видно. Което е супер! Че отдавна искам и аз да си изтипосам надписа на седалките. Ето к'во ще си подаря за Коледа smile035

Мисля, че ако сложиш и на задните седалки надписа ще е перфектно!

Когато се прибера в Бг задължително ще мина през сервиза, за да се запознаем и да видя на живо интериора, ще изпием по едно чайче с коняче и ще полафим!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я завчера - на живо е още по-впечатляваща /то за тази цена оставаше и да не е!/... дори не посмях да седна, щото не бях с току що изпрани дрехи и бели ръкавички :) Младен обеща да ме повози \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То просто човек внимава като влиза в бежов салон и не цапа бе smile092 В черния кой ти внимава.. :mrgreen:

 

Има някой дребни неща които не ми харесват, но на фона на направеното,това което остава да се направи, хвърлените пари и ентусиазма мисля да ги запазя за себе си ;) Рядко някой хвърля толкова средства по L&K. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много неща които ме дразнят но ще ги правя едно по едно че нямам толкова излишни пари. наистина сега преди да вляза в колата трябва да мия ръце,крака,лице,уши, проверявам дрехите за копчета и др. и т.н. и влизам ВНИМАТЕЛНО!!!! купил съм един голям пакет мокри кърпички и само търкам smile049

подготвил съм още една промяна тези дни но сега няма да казвам, като стане ще пусна снимки.

 

Благодаря за подкрепата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън :!: Мокрите кърпички съдържат спирт и изсушават кожата.Те само почистват и нищо друго, идеята е кожата да е мазна и мека за да може да се мачка лесно и да се връща в старата си форма след ставане. Позлвай препарати /Turtle и пр./ те почистват и правят кожата мека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и едни специални кърпички за кожен салон на NIGRIN. Аз съм си ги купувал от ОМВ. Правят кожата мазна и мека без да оставят мазни следи по дрехите. Достатъчно е да си обършеш седалките при всяко миене на колата и си пич!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и едни специални кърпички за кожен салон на NIGRIN. Аз съм си ги купувал от ОМВ. Правят кожата мазна и мека без да оставят мазни следи по дрехите. Достатъчно е да си обършеш седалките при всяко миене на колата и си пич!

 

Ама, баш! Малко шит миришат, но е за кратко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да не се обиди колегата,ама на мен тия черни шевове,а особено бродерията на L&K не ме впечатляват даже напротив!Другото е много добре на снимка дано и на живо да е така!

За поддръжка на кожата да каже някой специалист! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се обиди колегата,ама на мен тия черни шевове,а особено бродерията на L&K не ме впечатляват даже напротив!Другото е много добре на снимка дано и на живо да е така!

За поддръжка на кожата да каже някой специалист! ;)

 

Няма черни шевове! Бродерията е тъмно зелена "цвета на шкода" а шевовете на седалките са бежави. smile049 може би на снимките не се вижда добре :-k

за поддръжката няма нищо специално, просто трябва да ги пазя повече, взел съм си специални кърпи за почистване на кожа и това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото е много добре на снимка дано и на живо да е така!

Потвърждавам,че на живо изглежда по-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия кърпи са пълен шит!

За качествено и добросъвестно гледане на един кожен салон се искат по специални грижи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението на VALDO относно кърпите! Има специални млека с които се почиства салона, после други с които се намазва след изчистването! Има и такива за освежаване и подхранване, което се прави чат-пат... Има и разни препарати, които са по-комплексни и почистват и подхранват с едно намазване. Изисква си наистина грижи салона! Особенно светлия smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам с промените ама малко в хаотичен ред, че нещо нямам търпение да видя кое как ще стане :D

Сега реших да продължа с долната част на таблото от лявата страна. Реших да бъде с алкантар но малко по-тъмен цвят който ще направи много интересна комбинация със седалките.

 

 

 

 

 

 

разглобяването:

post-4130-138453265403_thumb.jpg.jpg]

post-4130-138453265447_thumb.jpg.jpg]

post-4130-13845326545_thumb.jpg.jpg]

post-4130-138453265453_thumb.jpg.jpg]

post-4130-138453265457_thumb.jpg.jpg]

 

Цвета който избрах е "капучино". На снимката изглежда много тъмен защото светлината е лоша. другият под него е направо жълт и много светъл. smile175

post-4130-138453265468_thumb.jpg.jpg]

Наистина на снимката е много тъмен

 

post-4130-138453265471_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да се нанесе лепилото, детайлите се шлайфат:

 

post-4130-138453266541_thumb.jpg.jpg]

 

 

 

 

 

 

Сега само загатвам, утре на светло повече:

post-4130-138453266564_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно става с нелицевата кожа.Имах една Ланча турбо преди години,та тя беше с такава кожа по таблото и си я вчесвах и не давах на никой да пипа по нея. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.